Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a hóbort? Beágyazódási...

Mi ez a hóbort? Beágyazódási vérzés meg a hőgörbéből jóslás?

Figyelt kérdés

Miért nem tudnak beletörődni, hogy a negatív teszt az negatív, és nem terhesek? Mi értelme hiú ábrándokat kergetni nem létező terhességekről hőgörbe meg barnázás alapján?

Szomorú dolog, hogy valaki évek óta próbálkozik, de ez a buta erőlködés nevetséges, amit leművelnek.

Miért gondolják azt, hogy annyi bizonyított tény után valaki még azt mondja nekik, hogy igen, terhes vagy?


2019. szept. 16. 13:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire ostobák!
2019. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

:D


Én is gondoltam már erre, és arra jutottam, egy alap biológia teszt kitöltése után kellene engedni kérdést kiírni ebbe a kategóriába :D


Amúgy nem tudom, nem értem ,hogy lehet ennyire "akarni".. Én is rohadtul akartam, nem is jött össze elsőre, de nem ültem a kanapén egész délután, és "éreztem" dolgokat.

:)

2019. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Mert ebben az országban még mindig ciki pszichológushoz járni.
2019. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Miért, a pszichológus megtanítaná neki, hogy mitől negatív a negatív teszt, vagy hogy egyáltalán mikor lehet beágyazódás aktus után?

Azért aki azt hiszi hogy együttlét után egy nappal terhes, az azért menthetetlen kategória ha járna pszichológushoz ha nem.

2019. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

4: nem, dehogy tanítaná meg. Azt tanítaná meg, hogyan kell feldolgozni, hogy

1. Nem fog első hónapban sikerülni

2. Nem fogja azonnal tudni, sikerült-e

3. Nem tudja felgyorsítani a dolgot

4. Keresnie kell egy kicseszett hobbit, hogy ne csak a gyerekgyártáson járjon az esze.

2019. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is kicsit a fülemen jön ki (bár kérdés kiírására nem vetemedtem), hogy ikszedik dpo-n ilyen meg ilyen a teszt, a full negatív tesztet szerkesztgetik meg teszik át negatívba, meg ha ekkor voltunk együtt akkor másnap már hányhatok-e, satöbbi... Nekem ez olyan, de olyan gyerekes. Elméletileg "felnőtt" nőkről, leendő anyákról beszélgetünk, egy kis türelmet és önkontrollt tanulhatnának valahonnan. Nálunk kevesen küzdöttek többet a babákért, mégis meg tudtam állni hogy tízezreket költsek felesleges tesztekre a menstruáció előtt már napokkal. Elmaradt, vártam még két napig, nem jött meg, reggel teszt, két csík, mindenki boldog. Ennyi.
2019. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Na igen, a jövő szerdára nemvárom.. ( na ettől megint kikészülök), negatív a teszt, még lehet ebből baba? 🤣🤣

nemvárt előtt 2 nappal volt akinek pozi? és még 400 hasonló. éreztem a tüszőrepedést, mikor teszteljek, és nekem pont ez szokott eszembe jutni, hogy ők lesznek anyukák? akik egy természetes biológiai folyamatot nem képesek megérteni, majd kibírni hogy a természetes rendben zajló folyamatok a szükséges idő alatt lefolyjanak.

A kedvencem az volt a múltkor, mikor mensi előtt pár nappal már szeretett volna + tesztet lobogtatni a párjának, mert épp akkor volt a szülinapja és nagyon szép ajándék lett volna :) Bocsánat, befejeztem.

2019. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez a hőgörbéből olvasás nekem olyan kávézacc jóslásnak tűnik. Ennyiből kiírhatnák a kérdést az ezotéria kategóriában is :D
2019. szept. 16. 14:46
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát körülbelül. Meg a full negatív teszteknél egymás alá adják a lovat hogy ki mit lát rajta, ami általában nem több a reagens helyénél, de még néha az se látszik. Jósoljunk hőgörbéből, ki mikor hol melyik petefészkében érezte a beágyazódást, ki mikor szexelt hányszor és milyen pózban,
2019. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

(véletlenül elküldtem)

...lehet-e ebből baba.

Da a másik véglet se jobb, mikor fél éve valaki megujjazott azzal a kezével amivel tegnap megmosta a kukiját, azóta ötször megjött, vajon terhes vagyok?

2019. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!