Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal megszakításos védekezést alkalmazunk, elméletileg mindig időben kivette, viszont sokszor előfordul hogy egy éjszaka során többször is együtt vagyunk. Egy hete késik a menstruációm, ma vettem egy tesztet, halvány csíkot láttam rajta. Eddig életem során ha teszteltem mindig egyértelműen negatív volt. Ez az első "lehethogypozitiv" tesztem. Később csináltam egy másikat, de az negatív lett. Olvastam hogy ha sok folyadékot ittunk teszt előtt az is befolyásolja. Vajon mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

2019. szept. 16. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A megszakítás nem védekezés. Csupán pár százalék esély van, de nem nulla. Holnap reggeli vizeletből csinálj újat. Simán lehet terhesség.
2019. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem védekeztetek - mert nem, a megszakítás minden csak nem védekezés - így minden esélyed megvan a terhességre. 50-50..vagy az vagy, vagy nem. Tényleg ilyen nehéz normálisan védekezni?🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2019. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A megszakítás valóban nem védekezés, méghozzá azért, mert már az előváladékban is lehetnek spermiumok, amely még magömlés előtt keletkezik. Tehát igen, lehetsz terhes. Aki nem elég érett ahhoz, hogy gumit vegyen vagy fogamzásgátlód szedjen, az ne szexeljen.
2019. szept. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
A védekezés szót a megszakítás mellé felejtsétek már el!
2019. szept. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg terhes vagy. De nincs ebben túl nagy meglepetés: keféltek mint a nyulak, nem védekeztek, a menstruációd meg késik. Így készülnek a gyerekek.
2019. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miután láttad a 2.csíkot, így elég nagy. Holnap reggel csinálj egy masikat.


A megszakítás pedig nem védekezés, amúgy.

2019. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több esélyed van arra, hogy igen, mint hogy nem. Csinálj majd még egy tesztet.
2019. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem védekeztetek jó esélyed van rá. Fiút vagy lányt szeretnétek inkább?
2019. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok kismama számol be arról, hogy a legelső tesztjükön halvány volt a második csík. Többek között nekem is.

Az első pozitív tesztem után alig hittem a szememnek, ezért vettem még egy párat, különböző gyártóktól. A pozitív tesztem egy negatív követte, és azt megint pozitív. A negatív teszt a legolcsóbb volt, tehát ajánlom, hogy drágább teszttel próbáld újra!

2019. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mivel jelenleg nem lenne probléma, ha becsúszna a baba, ezért nem hiszem, hogy akkora bűn így szeretkezni.. és tisztában vagyok vele, hogy simán teherbe eshetek mellette. A kérdésem arra irányult inkább, hogy halvány csíkos, majd negatív teszt után mennyi az esélye, hogy terhes vagyok. Azóta egyébként a menstruációm megjött 9 nap késéssel.
2019. szept. 20. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!