Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett barna...

Menstruáció helyett barna pecseteles?

Figyelt kérdés
Igazabol most pont nem keszulunk babara igy ket hete bevettem egy 72oras tabit középidőben pont. Nem volt utana pecseteles. Am a mensi kesett 4napot es helyette most barna pecseteles van. Ez vajon mit jelent? Van mar idopontom dokihoz csak addig erdeklodnek valakinek volt e ilyen?
2019. szept. 17. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 72 oras tabi felboritja a hormonhaztartasod, ilyenkor minden "rendellenesseg" "normalis". De termeszetesen menj el orvoshoz, o tobbet tud mondani.
2019. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális az esemény utáni tablettánál. Sőt, ha a következő havid is ilyen lenne, azon se csodálkozz. Ez nagyon erős hormondózis, egy ideig megborítja a ciklusodat. Pár hónap és rendeződik újra.
2019. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvos előtt leginkabb egy terhességi teszt kéne...
2019. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak mindenhol azt olvasom h a bevétel után pár nappal van pecseteles utana a rendes idoben rendes verzes es ha nem rendes akkor kell orvoshoz fordulni :(

Nekem pedig se nem utana nem volt pecsét se nem a rendes időben rendes mensi es a betegtajekoztaton is ez all

2019. szept. 17. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha idoben vetted be akkor nincs gaz. Nalunk kiszakadt az ovszer, meg aznap kaptam is gyogyszert, a kovetkezo mensi ki is maradt a tabi utan, az orvos is mondta, hogy ne csodalkozzak ha esetleg nem jonne meg. En fel evig tiszta ragya voltam a tabitol, kemeny hormondozis. A biztonsag kedveert csinalj egy tesztet, de ha idoben vetted be, akkor nincs semmi gond.
2019. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, azt kihagytam, hogy en is ovulacio kornyeken voltam pont.
2019. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is ovulácio kornyeken vettem be, utana idoben volt a mensi, de nem volt olyan mint szokott lenni. Maszatolas, barnazas, aztan eros gorcsos elhuzodo mensi volt. A kovetkezo jonap mar rendben volt.
2019. szept. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De minek teszt nélkül orvoshoz menni? Ha terhes vagy, meg úgy se lát az orvos semmit, a teszt meg már kimutatja.

Ha negatív, akkor sem érdemes rögtön orvoshoz rohanni, ugyanis az h kicsit megkavarodik pár hónapra a ciklus, az tök normális, és az orvos is csak türelemre fog inteni.

Vegyel egy tesztet, ha negatív, akkor nagy baj nincs.

2019. szept. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!