Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban vagy...

Lehet baba a dologban vagy hormon zavar? További lent olvashatò

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kimaradt a menzeszem ami eddig soha nem törtent. Voltam orvosnál a terhességet kizàrták a ß-hcg <2 volt hétfön. Hetfötöl maig subfebril láz 37,5 -38,4 ig. A tüneteim premenstuáciòsak: mellérzékenység + alhasi görcsök

A hétvégén voltam a barátommal nem védekeztünk ,se elötte . Gondolom nagyobb baj van mint egy terhesseg. a nögyogyasznal csak jövöheten kaptam idöpontot. Kicsit megvagyok ijedve mi lehet a gond. Valaki hasonló helyzetben volt-e már?



2019. szept. 19. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
40 vagyok, eddig kb 10-15x maradt ki a mensim csak úgy, semmi jelentősége. Lázas vagy = elkaptál valami fertőzést. Nincs hcg a szervezetedben. Nem értem mi utalna arra, hogy terhes vagy.
2019. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy a multheten is voltam nögyogyasznal es egy folikulàris cisztam van ami 1cm nagyságú és nem okozhat problémát. Na most jövöhétre kaptam egy ujabb idöpontot. Kicsit megvagyok ijedve mi törtenik velem
2019. szept. 19. 13:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen , köszönöm :) megijedtem mivel nem történt ilyesmi még velem soha . Fiatal egészséges 25L
2019. szept. 19. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
stressz is kiválthatja. velem is előfordult már egyszer, anyukám rögtön mondta is , hogy akkor terhes vagy..:D de nem..főleg ha beteg voltál, stresszeltél, fáradt voltál, vagy valami hülye gyógytea, vagy vitamin gyógyszer igazából bármi felboríthatja.
2019. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!