Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin gyógyszerről...

Bromocriptin gyógyszerről kinek van jó véleménye?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fórumon utána olvastam és szinte csak rossz véleményt látok róla. Egyrészt a mellekhatasok miatt másrészt pedig, hogy sokaknak nem is segített. Örülnék ha azok írnának akiknek bevált a gyógyszer és teherbe estek, meggyógyultak

2019. szept. 20. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én félévig szedtem, aztán sikerült teherbe esnem. De nem tudom, hogy attól-e, mert más gyógyszert is szedtem és életmódot változtattam.
2019. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segített. Lejjebb vitte a prolaktinomat, és a 4. hónapban már pozitívat teszteltem :)

Nekem este kellett bevennem, pont azért, hogy átaludjam a lehetséges tüneteket. Az utroról is sok helyen lehet olvasni, hogy szédültek tőle vagy elálmosodtak. Én semmit nem vettem észre, pedig napi 3-at szedtem.

2019. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapig szedtem, és pozitívat teszteltem :) Nagyon szédültem tőle és folyton hányingerem volt egész nap, de megérte 😍
2019. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is segített, bár én nem akartam teherbeesni, hanem a tényleges agyi adenómát csökkenteni. Ami sikerült is és a prolaktinom is lejjebb ment a normál tartományba. Nekem semmilyen mellékhatás nem jött elő. 21 évesen szedtem.

26/N

2019. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segített. A gyógyszer miatti rosszullétek nálam 1-2 hét alatt elmúltak.
2019. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, jó ezt olvasni, hogy van akinek használt. Lenne még egy okyna kérdésem, hogy alkoholt ti ittatok e a gyógyszer szedése alatt. Nem vagyok egy nagy ivó, csak ha azt nézem, hogy általában ezt a gyógyszert hosszabb távon szokás szedni, azért néha közbejön egy szülinap vagy esküvő vagy valami. Amúgy max 1-2 pohár bort szoktam inni ha iszom, de nem tudom hogy a gyógyszer mellett ezt mennyire lehet. 😊
2019. szept. 20. 22:21
 7/20 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én nem ittam alkoholt.
2019. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam. Doki azt mondta, hogy néha simán belefér egy kis becsiccsentés. Max. akkor nem fejti ki annyira a hatását. Ezen ne parázz mert simán akkor fog összejönni a baba!
2019. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma este kezdem el szedni. Eléggé izgulok de azért kicsit felbátorítottatok 😊
2019. szept. 22. 21:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez miatt nincs okod aggódni! :)
2019. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!