Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba? Vagy valami Virus?

Baba? Vagy valami Virus?

Figyelt kérdés

A menzesz után egy héttel voltam a barátommal. Nem védekeztünk mert a baba nem lenne gond.

Tervezünk is a közel jövöben . Az aktus egy héttel ezelött történt

Egy pár napja szubfebril làzam van 37,4-37,9 ig

Szùrkàlò érzés az anyaméhem tájékán. Hétfön van idöpontom a nögyogyasznal de ilyen koràn kétlem hogy látna is valamit. Nem ez miatt van az idöpont csak évi kivizsgalasra elszoktam járni. Oktober 5 lenne a következö menzesz. Mikor lenne érdemes tesztelni?

Egyébb észrevételem a mell érzékenység és pici fehérfolyàs , enyhe fejfájás ami gondolom a láz miatt van . 🙂



2019. szept. 21. 16:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és elfeletettem nem érzem magam betegnek csak egy kis általànos gyengeség szokott elfogni hirtelen. Ez is gondolom a láz miatt van
2019. szept. 21. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Baba? Egy héttel az aktus után? Az a nem gerinces állatoknál van :D
2019. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva esedékes a menstruációd, kb most van peteérésed. Mellfájdalom, fehér folyás, alhasi görcsök és szurkálás mind peteérés tünetei. Egymillió %, hogy nem az 1 héttel történt együttlét miatt érzed ezeket!
2019. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hőemelkedés valami fertőzésre utal. Terhességre biztos nem, lévén nincs terhesség, most vagy kb peteérés idején.


Természetesen az orvos se fog látni semmit, mert nincs mit látni.


A lázzal háziorvoshoz kell menni, nem nőgyógyászhoz.

2019. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam . Minden rendben a vérképpel de Köszönöm a választ
2019. szept. 21. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!