Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív, száradási...

Halvány pozitív, száradási csíkos vagy negatív? Ránéznétek a tesztemre?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam Clearblue tesztet, nagyon halvány függőleges vonal is kijött 6 percre rá, hogy megcsináltam.


Látok függőleges csíkot az nem kérdés, inkább az érdekel, ti látjátok e, valamint jött már ki valakinek ilyen halványan a függőleges csík? Baba lett? Ez a CB mennyire megbízható?


[link]


[link]


[link]



2019. szept. 22. 16:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Akkor van száradási csík, ha megszáradt és időn túl nézegeted. Ha ez időn belüli, akkor halvány pozitív.
2019. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Te vagy az akinek 5 napja mult el a mensije? Ez nekem halvany pozitivnak tunik.
2019. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Ez pozitív :)
2019. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az :)

Csak gondoltam így többen néznek rá, mintha odarakom.

Hmmm izgi

Kicsit szkeptikus vagyok a mensi miatt, de ha majd erősödik, akkor már elhiszem :)

Ilyet csináljak mégegyet vagy inkább predictort?

2019. szept. 22. 16:42
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kemiai terhessegem, pozitiv teszt es meg aznap meg is jott. Masnap mar halványabb volt a teszt. Ha nalad errol lenne szo, akkor mar nem lenne pozitiv a teszted. Mindenkepp csinalj es en a helyedben ugyan ilyennel csinalnek, hogy ossze tudjam hasonlitani a csikok erosseget. Drukkolok!
2019. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Nekem 5 napja múlt el, belinkelem a kérdésemet, ha gondolod


Köszönöm a drukkot :)

2019. szept. 22. 16:57
 7/39 A kérdező kommentje:

Jaaa de buta vagyok, most értelmeztem normálisan amit írtál.. a fura az, h halvány. Nem várt előtt full nega volt


Nem élem bele magam, nem tudom elhinni hogy tényleg Pozi lenne most ez.

2019. szept. 22. 16:59
 8/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív.
2019. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)
2019. szept. 22. 17:12
 10/39 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy szar teszt. Nekem ennel erosebb volt, es nem volt baba, nem kemiai terhesseg volt, mert masik, erzekenyebb tesztet is csinaltam aznap, ami full negativ lett. Masok is irtak mar itt, hogy ugyanigy jartak. A Clearbluebol csak a digitalisat gondolom megbizhatonak, amugy Facelle vagy X-epil valt be nekem.
2019. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!