Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kémiai terhesség hány nap...

A kémiai terhesség hány nap késésig lehetséges?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem létezik megfelelő válasz, mivel a kémiai terhesség az ami elindul, de nem fejeződik be, magától mebsiként távozik, még petezsák sem alakul ki, tehát gyakorlatilag a beágyazódás után elindul valami, de sikertelen. Hcg is termelődik, mivel ilyenkor nagyon halvány teszt észlelhető, de meg is jön a mensi. Sokan nem is tudnak róla. Ha számot kéne mondanom, 2-3 napos késéssel érkezik is a mensi. Csak az tud róla, aki mensi előtt tesztel. De ez is max pontos ciklusnál lehet... Ha véletlen hosszabb ciklusú hónap lenne kései ovu miatt, akkor meg az miatt tűnhet késésnek.


Alapvetően nagyon halvány pozi tesztek jellemzik melyek nem erősödnek, esetleges kezdeti gyenge tüneteket lehet érezni.

2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem rögtön erős pozitívak jöttek ki 🙏


Létezik terhesség kezdetén köldök fajdalom? Ma vettem észre es eleg fura. Inkább kívül érzem, mint belül. Köszönöm:)

2019. szept. 22. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján teszteltem halvány pozitívat, 4 nap múlva megjött. De a tesztjeim nem erősödtek kicsit sem.
2019. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1# vagyok


Igazából minden normális ami nem vérzik és elviselhető :D Én kb 30hetesen konkrétan úgy keltem, hogy nem bírtam menni xD ahogy léptem a bal lábammal azt hittem kijön a szemem is... combból hasba nyilalt, kb 2 perc volt 5 métert megtenni... Csak járáskor fájt. délután ügyeletre mentem, mert nem múlt... aztán közölték, csak terhes vagyok, majd elmúlik xD ott mondta a doki, amíg vérzés, vagy erős görcs nincs, vagy bizonyos pózokban megszűnik vag, nem fáj, addig semmi gond...

Vannak cifra dolgok, de terhesen tényleg minden más normális :)

Gratulálok és jó egészséget.

2019. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!