Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal a peteérésem közepén...

Párommal a peteérésem közepén voltunk együtt. Nagy figyelmet fordítok a biztonságra, mert viszonylag nagyon "parás" típus vagyok. Óvszerhasználat, mégis aggódjak?

Figyelt kérdés

Most is így történt. Az óvszert használat után megnéztük, nem szakadt ki.

2 hét múlva kellene megjönnie a menstruációmnak, de minden nap hányingerrel kelek fel. Felesleges aggódnom, és csak az idegeskedés miatt van a rosszullét, és mert bebeszélem magamnak, vagy van okom aggódni?

köszönöm a válaszokat.


2008. nov. 16. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne idegeskedj, nem lesz semmi baj! A hányinger csak a felesleges stresszelés oka! A gumi sem szakadt ki, akkor nyugodt lehetsz, nem leszel terhes sehogyan sem!
2008. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem értem magamat, miért idegeskedem :S
2008. nov. 16. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon izgulós vagy, szerintem szedj fogamzásgátlót. A maiak már nagyon alacsonyhormontartalmúak és nagyobb biztonságot nyújt mint a gumi.Nem paráznál folyton, hogy kiszakadt-e meg ilyenek.
2008. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!