Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség alatt enyhe...

Réka.00 kérdése:

Korai terhesség alatt enyhe vérzés, barnás folyás vagy a kettő egyvelege?

Figyelt kérdés

Van már két fiam, de egyik terhesség alatt sem tapasztaltam ilyet. Van két extra, skubizós tesztem, de enyhe vérzéses folyásom van, ám váltakozik, hol barnás véres, hol csak barna. Ma megyek dokihoz, de tuti nem látja meg ha esetleg tényleg terhes lennék sem. Valakinek van tapasztalata, hogy ez miért és meddig jelentkezik?


[link]


2019. szept. 23. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kémiai, elindult a folyamat, de valamiért megszakad, lehet progeszteron hiány, de lehet a mensi jele is, hogy meg fog jönni. (de én csak laikus vagyok) kitartás a dokiig, és addig inkább ne olvasgass a témában. Megvizsgál a doki és talán okosabb leszel, látni tényleg lehet, hogy semmit nem fog, de talán azt is, hogy a vérezgetés honnan jön.

Kitartás! 🍀

2019. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
is helyett igen-t akartam írni, bocsi telefon javította.
2019. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit kell látni ezen a két fullnegatív teszten?
2019. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is negatív. Meg fog jönni, nincs teendőd.
2019. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"mit kell látni ezen a full negatív teszten" lehet, hogy a kép nem adja vissza, sőt!!! Élőben látni rajtuk. A kérdés nem az volt, hogy szerinted pozitív e, hanem az, hogyha valóban baba van, akkor miért lehetnek azok a dolgok, amiket leírtam! Hidd el, hogy két gyerek után tudom felismerés a full negatív tesztet és a pozitív tesztet is. Csakhogy a kérdés nem erre vonatkozott!

Lehet megfog jönni, nem tudom, de valamiért mégis máshogy kezdi a szervezetem a folyamatot.

Én is gondoltam a kémiai terhességre, nem tudom, délután Fullra okosabb leszek.

Köszönöm a normális hangnemben írt válaszokat!

2019. szept. 23. 11:41
 6/16 anonim ***** válasza:

Istem látja lelkem nem bántásból írom le, szóval nem kell ingerülten reagálni.

1. Ha biztos lennél a halvány pozitív tesztben akkor nem rakod ide fel

2. Igaza van az előttem szólóknak, valóban negatívnak tünnek a fotón, akármennyire is nagyítottam én sem láttam semmit

3. Ha te pozitívnak látod, és közben barnázgatsz, vérzel valószínű, hogy csak kémiai terhessegről van szó

4. Uh ilyenkor teljesen felesleges mert úgy sem látnak semmit, sokkal jobb a vérvétel mondjum 1 holnap aztán 2 nap múlva megint egy vérvétel.Ha duplázódik a hcg akkor baba van és nem kémiai akkor az orvos szerintem progeszteront is fog adni (legalábbis nálam ez volt a folyamat


A lényeg hogy ne éld bele magad mer ha mégsem jött össze óriási arculcsapásként fog érni.Hidd el tudom, volt 4 korai vetélésem.


Kívánom a legjobbakat!

2019. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy nem élem bele magam. Most még korai lenne a babához, a kisfiam 8 hónapos. Attól félek, ha mégis baba, nehogy baja legyen. A félelmem ennyi.
2019. szept. 23. 12:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor hisztizz, nekem olyan mindegy. Az is PMS tünet, mint az összes többi.
2019. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hisztizem, az én hiszti nem így fest. Totál elkanyarodott a téma a kérdésemről...
2019. szept. 23. 12:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A teszted egyenlőre biztos negatív, nekem ennél láthatóbbak voltak, kémiai terhesség lett. Ha késik már a havid, és úgy barnázol, akkor hormon gond, vagy most kivételesen így indul a havid. Ha már késik, akkor ez egyértelműen negatív teszt.


Ha nem késik, akkor azért látod csak te a második csíkot, mert nagyon korai, de a barnázás akkor meg végképp nem jó jel, mert progi hiányra utal és lehet így ami elindul se marad meg :S


Biztos, hogy valami hormongond van, amit vérvétellel lehet igazolni, én terhességre a tesztjeid alapján nem gyanakodnék, főleg, ha késik.


Ha babát szeretnétek, azért drukkolok, hogy csak korai tesztelés legyen és végül a progi gondra kapj gyógyszert.

2019. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!