Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik a menstruációm....

12 napja késik a menstruációm. Fehér folyásom van gyakori vizelèsi inger, tompa alhasi görcsök, kis szurkálódás (de tényleg csak nagyon enyhén) semmi vérzés, véresnedv nem volt. Nem vagyok felfázva, nem csíp. Ki mit gondol ezek alapján?

Figyelt kérdés

#fehér folyás #alhasi tompa görcsök #menstruàció késés
2019. szept. 23. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszt?
2019. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam, a csalódás elkerülése végett, hátha megjön.
2019. szept. 23. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A tüneteid jelenthetnek babát. Majd két hét késés után már leugrik az a második vonal a tesztről ha tényleg így van. Csinálj tesztet és kiderül. Drukkolok! :)
2019. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az oké, hogy nem tesztelsz korán, de ez már akkora késés, hogy tesztelj már a fenébe is xD Már pár nap múlva az első uh-ra kéne menni, hogy biztos jó helyen van e..... :) Én 7 év alatt kikészültem, de eszembe se jutott nem tesztelni. Ez ugyan annyira butaság mint mensi előtt tesztelni. Tesztelj kb most azonnal :)
2019. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten, komolyan mondom ez már nevetséges. Az egyik 7 nappal a menstruációja előtt tesztel a másik meg majd' 2 hetes késésnél nem mer tesztelni, mert fél a csalódástól.....A kérdés kiírásával mégis mit szeretnél? Ha tesztet nem mersz csinálni, akkor majd mi megmondjuk, hogy terhes vagy e vagy sem? Komolyan már tök felesleges ide feljárni, mert nincsen értelmes kérdés, amire az ember szívesen válaszolna és szívesen segítene.
2019. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És meddig vársz, hogy megjöjjön? Ennyi idő után már biztosat mutatna a teszt. Csalódás ide vagy oda, akkor is jobb tisztában lenni, mi a helyzet. Amúgy simán lehet, hogy terhes vagy. Ha meg nem, akkor sem bújhatsz el a valóság elől.
2019. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért vártam a tesztel mert hormon beteg vagyok és hátha csak azoknak a szórakozása.
2019. szept. 23. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszt nélkül mi nehezen tudunk bármit is ebből. Lőj el egyet, és bármi az eredmény, keress fel egy orvost.
2019. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!