Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Váltottam fogamzásgátlót és az ujat csak akkor kell szednem ha “megjott” a menstruacio.

Figyelt kérdés

Még nem jött meg,de a régi az elfogyott és közben volt szex.

Az elmúlt pár napban faj a mellem(menstruacio előtt nem szokott fájni) Olyan ételeket kívánok amiket még soha,mindig pisilnem kell,és fehér folyásom van.Felfázni nem fàztam mert voltam orvosnál 1 hete.Fáradékony vagyok.Holnap veszek tesztet,de azért kiváncsi vagyok,hogy ezek lehetnek a jelei?



2019. szept. 25. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hagytad abba?
2019. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem csak terhes tünetek lehetnek.
2019. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.Agusztus 21.en volt az utolsó szem amit bevettem

2.Minek lehetnek még a tünetei?

2019. szept. 25. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Tehát augusztus 21-én bevetted az utolsó szemet. Megtartottad a 7 napos szünetet. Megjött a megvonásos vérzés (NEM menstruáció). Azóta gondolom, már szeded az újabb fogamzásgátló tablettát. Mi a kérdés??? Olvasd el a tájékoztatót...
2019. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szedem az ujat,mert azt írja a tájékoztató hogy akkor kell elkezdenem szedni ha van az első napi verzes
2019. szept. 26. 09:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem... Nem így kell másikra váltani. Jó nagy marhaságot csináltál. El kellett volna kezdeni szünet nélkül az újat, vagy a szünet letelte után. De nem várni a csodát... Így nyilván nem véd.
2019. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban így volt írva.
2019. szept. 28. 06:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert rossz részt néztél... Ha másikról váltasz, akkor nem így kell csinálni. Ha leírod a gyogyi nevét, ki is keresem neked a rád vonatkozó részt.
2019. szept. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miligest a gyógyszer neve
2019. szept. 28. 12:53
 10/14 anonim ***** válasza:

"3. Hogyan kell alkalmazni a Milligest-et?"

Áttérés más fogamzásgátló tablettáról kombinált típusúra

Kezdje el a Milligest szedését az előző csomag utolsó tablettájának bevételét követő napon (vagyis nincs tablettamentes szünet). Amennyiben az aktuális tablettacsomagban inaktív tabletták is vannak, a Milligest szedését az utolsó aktív tabletta bevételét követően is el lehet kezdeni (ha nem biztos abban, hogy melyek az aktív tabletták, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét). A tabletta szedése később is elkezdhető, de ez sohasem lehet később, mint az aktuálisan szedett fogamzásgátló tablettamentes szünetét követő nap (vagy az aktuálisan szedett csomag utolsó inaktív tablettájának bevételét követő nap)."

2019. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!