Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek erdemes felturbozn...

Szerintetek erdemes felturboznom a szervezetem mehpempovel?

Figyelt kérdés
Hetfon volt missed ab mutetem. Terhesseg alatt is szedtem terhesvitamint,nem alltam le vele,mert egy mensi utan bele akarunk vagni ujra. Sok jot olvastam a mehpemporol,szerintetek erdemes fogyasztani?

2019. szept. 27. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisfiam szuletese elott volt egy missed ab műtétem decemberi honapban, utana tobb mint ket hónapig nem menstrualtam. Elkezdtem csak ugy vérzés nelkul szedni 28 napig a mehpempot es utana már azért nem jött meg mert terhes lettem. Egeszseges kisfiam szuletett. En hiszek benne hogy segített. Azota szuletett egy kislanyom is, de most a heten volt egy spontan vetelesem, nem kellett muteni, most en is ujra elkezdem szedni hogy erositsen kicsit
2019. szept. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt orommel olvasom. A mehpempo egyebkent a mehnyalkahartyat is vastagitja?
2019. szept. 28. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem tudom. De az biztos hogy nekem segitett. Meg tobb ismerosomnek is
2019. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos semmit nem használt. 3 hónapig szedtem közöttük egy hónap szünettel ( a gyártó javaslatára), de babát nem hozott, ès nem tudom hogy van e összefüggès, de amikor szedtem, menzesz előtt 3-4 nappal már barnáztam, nèlküle viszont egyáltalán nem.
2019. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!