Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu teszt alatt, után...

Réka.00 kérdése:

Pozitív ovu teszt alatt, után menses?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lett pozi az lh tesztem, több, mint 1 hete barnázás,rózsaszínes vérzés.Elmentem dokihoz, kiderült, hogy peteérés előtt állok, be is következett a testből kiindulva, viszont azóta, minden törlésnél sötét vért török és enyhén görcsölök. Ilyen volt már másnál? Így esélytelen, hogy megfoganjon a baba?
2019. szept. 28. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha, ez szerintem komolyabb hormongond lesz, mensin kívüli vérzés SOHA nem normális, mindig valami hormonális eredetű gond, nem is értem a doki miért nem mondta -.- ovunál se normális pláne nem több napig.....

Keress egy másik orvost és nézess hormonsort.

2019. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kért teljes hormon vérvételt és semmi eltérés nem mutatott. 😑
2019. szept. 28. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem, ez pedig furcsa az biztos, UH-n se látott semmi furcsát? Mondjuk lássuk a jó oldalát, nincs gond, de alapvetően ez nem az átlag kategória. Én frászba lennék mondjuk xD
2019. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, én is abban vagyok, a gondolataim máshol sem járnak. Am uh-on sem volt semmi.
2019. szept. 28. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Sötétbarna folyásod van igazából? Egy komolyabb fertőzés tünete is lehet barna folyás. Vagy hevesebb szex után lehet pár napig vérzés és később barnázás, ha lassan távozik a vér és megalvad. Progeszteront nézett az orvos? Ahhoz nem elég egy vérvétel. Progeszteron probléma egyik fő tünete a barnázás. Az pedig vagy gátolja a teherbeesést, vagy vetélést okoz. Mindenképp másik orvos kellene.
2019. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, már nem barnázás,hanem rendes sötét piros, bordó vér és vannak benne minimális alvadtvér darabkák. De am annyira minimális, hogy a tisztasági nincs is, csakha törlök.Hétfőn első dolgaim között lesz más dokit keresni.
2019. szept. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!