Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik 2 napja kezdtem...

5 napja késik 2 napja kezdtem el barnázni akkor még halvány volt és pár csepp tegnap és ma reggel csináltam tesztet mind a kettő halvány pozitív ma pedig nagyon bárnázom, ez normális? Volt már valaki így? :/ .

Figyelt kérdés
A ciklus hosszom 28 és 24-én kellet volna megjönnie sosem késett még és a tesztek is pozitívak voltak délben és másnap reggel is tobb tesztet is probaltam azok is pozitivak voltak :/ szerintetek ?

2019. szept. 28. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha szép pozi tesztjeid vannak, barnázás miatt irány a doki! minél hamarabb, sajna nem jó jel, de hátha nem lesz gond. A doki progipótlást ír, illetve mivel már 5hetes leszel látszódni fog a terhesség talán még petezsák is. Egyértelmű pozitív teszt mellett korai terhesen is mehetsz dokihoz, ha vérzés, barnázás jelentkezik. Szedj e vitamint addig is, és szorítok, hogy ne legyen baj!
2019. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valószínű meg fog jönni és csak kémiai terhesség volt.
2019. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Progeszteron hiány lehet, vagy kémiai terhesség. Én is hasonlóan jártam, 32 napos ciklussal 30.napon már szép pozit teszteltem, majd jött egy durva betegség, 4 napos lázzal és 39.ciklusnapon megjött, barnázással kezdődött majd másnap hajnalban elöntött...

A helyedben dokihoz fordulnék, lehet a progi pótlás elég lesz ahhoz, hogy megmaradjon a terhesség. Én csak a nagyon magas láz miatt nem fordultam orvoshoz, jobbnak láttuk, ha most ez a terhesség nem marad meg 😔🍀

2019. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kémiai volt ilyen. Végül 4 nap késéssel megjött.
2019. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz nehogy baj legyen. De az is lehet nem jött össze és meg fog jönni.
2019. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 khniki ***** válasza:
Azonnal progeszteron pótlás!!!
2019. szept. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még most sem jott meg és el múlt a barnázás holnap lesz az utólsó nap a mensimnek szoval ha holnap nem jon meg akkor nem tudom hogy akkor minden rendben van e már nem barnazom ki számoltam és kb 1 hónapos lehetek ha minden igaz még orvoshoz nem mehetek mivel még nálunk ilyenkor meg vizsgálnak ott is lent és mondták tobben is hogy meg ne menjek mert meg sért valamit és el mehet a baba hogy ők is úgy jartak , már 3 pozitiv tesztem van hogy még varjak par napot hetet aztán menjek el hogy nézessem meg hogy lát e valamit a doki :/ szerintetek ? .. amugy koszonom hogy írtatok és hogy szoritotok aranyosak vagytok , van valaki aki ugyan így van mint én ? :)
2019. szept. 29. 21:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is barnaztam aztán abba maradt, végül egyszer csak elontott a vér. Remélem nálad minden rendben lesz, én azért az orvost javasolnám minel előbb.
2019. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom sajnos csak kedden tudok el menni :/ de azert koszonom remelem rendben lesz minden :/
2019. szept. 29. 23:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó te meddig barnaztal?:/
2019. szept. 29. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!