Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tehersseg lehet? 20L

Ez tehersseg lehet? 20L

Figyelt kérdés
Parommal elozo ovukor vedekezes nelkul lefekudtunk, de nem bennem ment el, utana ra 2 hetre puffadtam, de meg is jott, kevesebb ideig tartott mint szokott, es 2 hete is egyutt voltunk majd menstruacio utolso napjan es 1 nappal utana is, vedekezes nelkul. Az utolso szex ota nem telt el annyi ido hogy tunetek jelentkezzenek, ezert nem is ertem az egeszet, mivel meg is jott a mensim.. 1 hete mult el, es tegnapelott ota pecsetelos verzesem van ami kicsit barnas, puffadok es hanyingerem van neha. Voltam mar terhes, es hasonlo tunetek voltak, de verzes nem volt, foleg ilyen koran tunetek nem voltak anno. Segitenetek? Jart mar valaki igy? Mitol lehet?

2019. szept. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha babát szeretnétek érdemes lenne a párodnak benned elmennie, akkor nagyobb az esélyetek.

A terhességet a teszt fogja neked kimutatni, nem mi.

2019. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha voltal mar egyszer terhes, akkor elárulnád, most mi a jó életért nem védekezel? Egyszer már tanulhattál volna a hibádból!!!!


Egyébként nem valószínű, mert menstruáltál. A vérzés sohasem terhességi tünet.

2019. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az inkább méhszáj seb lesz. A gumi nem csak a terhességtől véd.
2019. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy segítsünk? Tegyünk rád erényövet? Vagy vágjunk hozzád egy doboz gumit?
2019. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!