Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, mai reggeli...

6 napja késik, mai reggeli tesztem negatív. Reménykedhetek? Vagy nem.

Figyelt kérdés
25 napos ciklusaim vannak évek óta. Ma vagyok a 31 napon, eddig soha nem volt. Nem fájnak a melleim, mint szokott menzi elött. Várok. De volt akinek később mutatta a babát a teszt, ha babás volt? Köszönöm szépen 😊
2019. szept. 29. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ebből még lehet baba. :) én a 9, napon teszteltem pozitívat.
2019. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. szept. 30. 02:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a teszt, akkor nem valószínű, hogy baba miatt késik. Ha ilyen XEpil jellegű, akkor talán.
2019. szept. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is 9. napon lett pozitív úgyhogy bármi lehet..

Nem tudom milyen teszttel teszteltél, én a facelle-t ajánlom

2019. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25 napos ciklusok mellett meglepne, inkább valami borulás van a rendszerben. Még várnék pár napot, tesztelnék, aztán ha három-négy nap múlva is negatív és nincs menstruáció, akkor orvos.
2019. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ennyi késésnél és aránylag rövid ciklus mellett engem is meglepne, ha nem mutatná a teszt. 30 feletti ciklusokban jellemző, hogy csak későn mutat valamit.


Szerintem is tesztelj, holnap vagy 2 nap múlva, az már viszont biztos lesz.


Minden esetre én úgy vélem, nem baba lesz, hacsak nem nagyon kései ovuláció volt, de azt mondod mindig ennyi a ciklusod.


Azért drukkolok, hátha még is baba lesz!

2019. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak kíváncsiságképp, a hasad is görcsölget, mint menzesz előtt szokott? Nekem még csak 1 napot késik, de szintén nem fáj a mellem egyáltalán, holott kivétel nélkül menzesz előtt napokkal és közben is hozzá sem lehet érni, annyira fáj.
2019. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem görcsölök. Pedig szoktam. Ma veszek tesztet, holnap tesztelek. 😊
2019. szept. 30. 10:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek a terhességet, de ha gondolod, csinálj még egy tesztet.
2019. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Facelle tesztet vettem, reggel megcsinálom

😊 Én még reménykedem. De ha negatív, akkor sincs baj.

2019. szept. 30. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!