Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok 2 napja...

5 hetes terhes vagyok 2 napja barnázgatok?!

Figyelt kérdés

Kicsit görcsölök is, de az orvos nem írt fel semmit.

Mit tehetek??



2019. okt. 1. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy barnázásra nem ír semmit? Pozitív teszttel, köteles lenne, progeszteron pótlást adni, főleg, ha kéred is.. az tény, hogy nem mindig segít, sőt ugye csak akkor segít, ha progeszteronhiányod van.. de egy esélyt adni kell. Sürgősen keress fel egy másik dokit.


Szedj addig is E vitamint meg magnéziumot.Kicis görcs mindig normális terhesen, akkor van baj, ha erősebb mint a mensis görcs. De, ha két napja barnázol, ne hagyd magad. UH-n láttak már petezsákot?

Drukkolok ne legyen baj.

2019. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még ma vagyok 5 hetes, egyenlőre nem láttak tegnap csak egy 3,1 mm cystikus képletet.


Szóltam, hogy volt már vetélésem.

Azt mondta egy hét múlva menjek vissza.

Holnap tudnék másik orvoshoz menni, de félek hogy késő, mert a hasam is görcsöl.

2019. okt. 1. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még ma menj el orvoshoz, akár egy magán rendelésre, akár egy nőgyógyászati ambulanciára, nem tudom hova valósi vagy, van-e erre lehetőséged. Budapesten a sote 1 bárkit fogad, keress a közeledben valakit.


Az orvosod pedig nem normális, váltsd le.

2019. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, ahova szülészeti lég tartozol. Ne várj!
2019. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az állami rendelésen hajlamosak nem komolyan venni az ilyet. Amikor nekem volt ilyen, az ötödik doki volt hajlandó Duphastont felírni, az előző négy közölte, hogy "majd meglátjuk, meg akar-e maradni." Szomorúan javaslom, de menj magánorvoshoz.
2019. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Találtam másik orvost akihez megyek, de félek, hogy már késő.
2019. okt. 1. 09:55
 7/11 A kérdező kommentje:

Marad a holnap.

Ma nem tudok már menni.

2019. okt. 1. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok hogy minden rendben legyen 🍀🍀
2019. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok, gyógyszert ajánlgatni,de nekem az orvosom rutascorbint írt fel rá. 1 nap alatt megszűnt a pecsételés. Vény nélküli terhesen is lehet szedni. Nagyrészt C vitamin tartalma van. Semmit sem árt,ha beveszed. Nekem anno 3x2 írt fel. A betegtájékoztatóban 3x1 szerepel. Nem terhesen is szedtem pecsételésre meg orrvérzésre és akkor is hatott.
2019. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek!
2019. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!