Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron krémet, abba...

Progeszteron krémet, abba kell hagyni a 26. Napon ha babát szeretnénk vagy sem?

Figyelt kérdés

Németországban élünk. Kisbabát szeretnénk de progeszteron hiány miatt nem jött eddig össze.Az orvosom mondta, hogy próbáljuk meg a természetesebb(krém) használatát mielőtt a szintetikus pótláshoz nyúlnánk. 27-29 napos ciklusaim vannak. A problémám az,hogy nem értettem pontosan mikor is kell abba hagyni (nyelvtudásom nem tökéletes). Szóval 12.napon kellett kezdenem de az,hogy most abba kell e hagynom vagy sem a 26.napon azt nem tudom. Ha abba hagyom mindenképp megjön a menzeszem vagy csak ha nem sikerült a terhesség. Hőgörbét is vezetek az is elég érdekes ebben a hónapban. Tudna valaki esetleg segíteni nekem.Az orvosom hiába hívom nyilván most sem érteném teljesen mit mond.

[link]


2019. okt. 1. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Elovastam és ha jól értelmezem nem kell abba hagynom csak ha megjön a menzesz és akkor újra 14 nap szünet. Viszont azt zavar be,hogy aki 26.napon abba hagyja akkor automatikusan megjön 2 nap múlva. De aki nem tart szünetét annak ,hogy jön meg ha mégsem terhes?Elnézést de megzavar a leírás
2019. okt. 1. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd amíg nem jon meg. Ez nem szintetikus. Nekem ugyanúgy megjött amikor alkalmaztam.
2019. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm...akkor nem kell félnem, hogy esetleg nem jön meg ha mégsem vagyok terhes. Ez az amitől tartottam,mert hívnom kell az orvost a menzeszem első napján és akkor mondja meg hányadik napon kell bemennem ,hogy elkezdjék a hormon panelt és uh vizsgálatokat.
2019. okt. 1. 19:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem esetleg tőled, hogy neked segített-e bármilyen formában. Olvastam, hogy segít csökkenteni a PMS tüneteket. Nekem szerintem valahogy fordítva hat mert eddig sosem fájt ennyire a mellem és elvileg még van kb 4 napom a menzeszig. Mintha sziklák lennének a cicimbe varrva 😅
2019. okt. 1. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem ereztem semmilyen változást tőle.
2019. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, h miota probalkoztok a babaval?
2019. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!