Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tünetek elmaradása...

Premens tünetek elmaradása utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Szerda és péntek között jönne meg (rendszertelen a ciklusom, de kb. 19-20-án volt ovulációm) Menzesz előtt 3-5 nappal rendszerint megduzzadnak a melleim, puffadok stb., amiket most nem tapasztalok egyáltalán. Volt valakinek ilyemi?

(csütörtökön tesztelek)



2019. okt. 1. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem ilyen egyszerű. Minden ciklus más és más. Mindenkinek jelenthet minden tünet bármit és semmit is. Viszont ha babát szeretnétek, szerintem járj utána, hogy miért nem rendszeres a ciklusod. Orvos mit mondott?
2019. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Vkinek igen, de nekem például ugyanúgy voltak pms tüneteim.
2019. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: tabletta miatt hónapokig tartott míg egyáltalán megjött, ez a 3. ciklusom úgyhogy még elég képlékeny, nem állt be azóta rendesre
2019. okt. 1. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj, értem. Akkor türelem, és ne keseredj el, ha nem jön hamar össze, sikerülni fog. 😊
2019. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 7 napja késik. Eddig érzékeny volt a mellem. Most semmi. Megjön érzésem volt, most semmi. Passz. Mai tesztem negativnak mondanám, mert csak a csík helyét látom. 😊 Amíg nem jön meg van remény.
2019. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó drukkolok neked!!
2019. okt. 2. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Már háromszor is ez volt a furcsa, mindháromszor babát vártam. :)
2019. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rosszul voltam. Szentül hittem hogy meg fog jönni. Görcsölt a hasam, egyébként előtte ennyire sose, ráadásul szúrkált is, bedurrantak a melleim mint még sose. Napokig fájt a fejem, hőemelkedésem volt. Durva hangulatingadozás, minden pms tünet. Késni is szokott. De ennyire súlyos tüneteim sose voltak. Elmentem, vettem tesztet. Megjelent a két csík, pozi. Pár napra rá már semmi bajom nem volt. Most vagyunk két hónaposak. Gondoltam leírom mit tapasztaltam. Nem tudom masoknál hogy volt,van.
2019. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2019. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ma reggel és negatív lett. Egy elég olcsó tesztet csináltam, de szerintem már ennyi idő után ki kéne mutatnia, nem?
2019. okt. 5. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!