Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvonasos verzesnel ez...

Megvonasos verzesnel ez rendbe van?

Figyelt kérdés

Nagyon keves verzesem van, inkabb olyan mint ovu korul amikor ilyen àtetszobb folyas vagy nyàk van, ahoz hasonlo csak most helyenkent vérel.

Egy tisztasagi betet meg kb sok is egy napra.

Elore is koszonom a valaszokat.



2019. okt. 1. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valamennyi vérzések akkor is kell lennie, ha tabit szedsz, legalábbis nekem mindig volt (5 évig szedtem tabit). Oké, hogy kevesebb, meg hasonlók, de én a helyedben felkeresném az orvosom, hogy ilyenkor mi van, és ez normális-e.
2019. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ovukor normál esetben nincs véres folyás.

Mióta szeded a gyógyszert?

Nekem annyiban változott a megvonásos, hogy kevesebb, sötétebb, és csak az első 2 nap erős, utána 2 nap gyenge. Szerintem, ha olyat tapasztalnék, mint te, akkor felkeresném a dokit.

2019. okt. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze ovunal nincsen veres verzes, csak az ovuhoz hasonlo folyashoz hasonlit csak ebbe van ver is.

Nem tudom hogy fogalmazzam meg jol.

Normalisan rendesenverzes volt, most inkabb atetszobb folyas amibe kis mennyisegu ver is van helyenkent.


Evekel ezelott szedtem, akkor ugy emlekszem normalis volt a mensim. Most kezdtem ujra, ez a 2. Megvonasos verzesem.

2019. okt. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!