Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos meg tudja e mondani...

Az orvos meg tudja e mondani ha megvizsgál hogy nekem volt e abortuszom az elmúlt 2hétben?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászra gondolok
2019. okt. 2. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Vizsgálat nélkül is meg tudja mondani, mivel látja a betegeletutadat. De Amuyg se kellene eltitkolni ilyesmit
2019. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha nem viszek papírt úgy is meg tudja mondani?
2019. okt. 2. 18:57
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy magándoki,aki még soha nem látott.
2019. okt. 2. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nemtudom helyreáll e 2 hét alatt a rend odalent de szerintem még nem
2019. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
2 hét? Akkor biztosan. Vagy 2 évre gondolsz?
2019. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Alapból 3-6 hetet várni kell a szexel is.

Egy jó doki esélyes, hogy észreveszi, bár nem értem miért is baj ez? Elakarod titkolni vagy mi? Semmi jelentőssége nincs. Okkal volt abortuszod nyilván, nem fog csúnyán nézni rád.

2019. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem megmondja. Azt nyilván nem, hogy te kérted vagy kisded ab volt, de hat nem is hiszem hogy érdekli ez öt.
2019. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen


Persze nem tudja, hogy miss.ab, vagy ab.


Másrészt a központi rendszerben benne van. / a szülésemet is megtaláltam/ de nem szoktak nyomozni, általában megkérdeznek.

2019. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha valami problémád van, akkor semmiképp ne titkold el! Nagyon fontos, hogy tudjon róla, hiszen eleve másképp kezel. Bármelyik nőgyógyász első kérdése általában, hogy mikor volt utoljára mensesed, és mennyire pontos. Teljesen mindegy, hogy miért volt, műszeres megszakításnak mondod, és kész, onnantól nem fogja tudni, hogy mi volt, de tudja, hogy mi a helyzet. El ne titkold, a saját egészséged érdekében!
2019. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Miért, nem emlékszel?
2019. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!