Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Július 27-én éltem nemi életet a párommal, 28-án elkezdtem vérezni, ami 5napig tartott, de rendszertelen volt, néha véreztem néha nem. Azóta nem jött meg a menstruációm (már több mint 9hete). Nappal vannak rosszulléteim, emelygek, szédülök, fejfájás. Görcsöl, szúrkál az alhasam. Magas vérnyomás. Szag érzékenység.

Tesztet csináltam, de negatív lett. Kedden megyek orvoshoz, de félek tőle. Lehetek terhes?



2019. okt. 3. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ennyi idő után a teszt kimutatná.

2019. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem terhesség áll a háttérben.
2019. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Október van, az feltűnt?


Nem vagy terhes.

2019. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem. Én örülnék, ha baba lenne. Azért is írtam ki, mert volt olyan ismerősöm aki közel 10x negatívat tesztelt, majd a nőgyógyásznál jött a hidegzuhany, hogy terhes.

Azt pedig kihagytam, hogy a tesztet délután munka után csináltam (és a legolcsobb fajtát).

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. okt. 3. 10:50
 5/13 anonim ***** válasza:
nem.
2019. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A teszt már kimutatná. Egyébként meg, ha azt gondolod terhes vagy de a teszt negatív, akkor miért nem nézetsz vérből hcg-t?
2019. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Hát mégis baba lett, most 10 hetes.:)
2019. okt. 8. 21:23
 8/13 anonim ***** válasza:
gratulalok!😊
2019. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hát akkor itt mindenki hülye?Á nem lett terhes,durr ott a kölök.

Gratulálok a babához egyébként!

2019. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok kérdező csinálja ezt, beírja ezekhez az ostoba kérdésekhez, hogy ja, amúgy terhes. De nyilván nem. Kamu az egész, csak a válaszadókat akarják hergelni.
2019. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!