Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha belém élvezett a barátom...

Ha belém élvezett a barátom és nincs peteérésem akkor lehetek terhes? Mert sok ismerösőm van így hogy nem lett az most vagy a szerencse végett vagy nemtudom De hogy pl elmegyek pisilni ilyenek attol lehetek az mert ugye sokan nem azok

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, az legalább jó dolog, hogy veled azonos értelmi szinteken (amit nyilván nem magasságban, hanem mélységben mérünk) levőkkel barátkozol.
2019. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
98%
Honnan tudod, hogy nem volt peteérésed? Azaz épp nincs? (van aki menstruáció alatt esik teherbe!) de célszerű, ha máshova élvez, sőt ilyen "megállapítás" után inkább 2ovszert toljon fel :)
2019. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Mi köze a pisilésnek a terhességhez? Ezt csak én nem értem?

Egyébként nyilván a terhességhez peteérés kell. De mivel a spermiumok akár napokig is életképesen úszkálhatnak a méhben, így gyakorlatilag egy ovuláció előtti együttlétből is lehet terhesség.

2019. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudod, hogy mikor van peteérésed? Nőgyógyász követi uh-val?
2019. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AkireM ***** válasza:
98%

Honnan tudod hogy nincs ovulaciod?

Biztosan azt csak akkor tudod ha orvos koveti uh-val, vagy ovu tesztelsz... de gondolom ezt sem teszed...

Az hogy az ismeroseid ilyen mereszek es nem jott ossze nekik a baba az nem azt jelenti hogy nekedse fog !

A pisilos reszt probaltam ertelmezni de nem sikerult.... 🤔🤔

Fogadd meg a tanacsom es vagy gumival sexelj vagy szolj anyudnak es beszelges el a tovabbi fagamzasgatlo tabikrol es irassatok fel!

Attol meg h fiatal vagy ne legyel buta!

2019. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
belédélvezett. lehetsz terhes.🤦‍♀️
2019. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
99%
Nekem is van egy csomó nem terhes ismerősöm, meg pisilni is szoktam, mégis terhes vagyok. Beszarás, mi?
2019. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Jaa, hát ha pisiltél utána, akkor természetesen nem lehetsz terhes🤦🏼‍♀️

Én ezt már komolyan nem hiszem el! Nem akarom elhinni, hogy tényleg van, akinek ennyi esze van! Könyörgöm védekezz! Isten mentse a világot, hogy gyereket szülj!

2019. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Olyan jol szorakozok a valaszokon :)))))
2019. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

😂😂😂

Nem tudom min röhögök jobban?!

A kérdésen vagy a válaszokon 😆

2019. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!