Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben lehet terhes...

Ebben az esetben lehet terhes a párom?

Figyelt kérdés
Mikor lefeküdtünk előtte védekeztünk óvszerrel, de véletlenül fordítva kezdtem felrakni az izgalom hevében, utána megfordítottam. Még csak minimális előváladék volt és a legjobban az idegesít, hogy a ciklusa 15.napján történt, amikor eléggé esélyes a teherbeesés. Tudom, hogy az előváladék tartalmazhat spermiumot, így terhességet is okozhat, de előtte 2 napig nem volt ejakulációm, az aktus előtt nem vizeltem.

2019. okt. 7. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Annyi mindent tudsz... De új gumit húzni? Kevés az esélye ugyan, de van!
2019. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes a terhesség viszont így kisebb az esélye. Azt javaslom ha kimarad majd az esedékes menzesze, lőjön el egy tesztet azért.
2019. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz terhes, nyugi.
2019. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. Az óvszerek síkosító rétegében van spermaölő, pont az ilyen esetekre, ugyanis nem tudom észrevettétek - e már, de nem mindig egyértelmű hogy melyik a csomagból kivett gumi merre fog letekeredni 🙂
2019. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az maga a csoda lenne, ha ennyitől terhes lenne.
2019. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!