Hamarabb fogant?

Figyelt kérdés

3-an volt peteeresem es ez biztos mert mindig megerzem es ma mar halvany pozit teszteltem

Tudom tudom hogy hamar teszteltem de volt egy olyan erzesem hogy terhes vagyok

Akkor mikor fogant?



2019. okt. 7. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem 3-án volt ovuláció, vagy nem pozitív a teszted.
2019. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es azok akik menstruacio utan 1-2nappal esnek teherbe?azoknak mikor mutassa a teszt?
2019. okt. 7. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem mutassa, hanem mutatja.

Ha majd kimarad a menzeszed, akkor tesztelj. Addig is legyél türelemmel.

2019. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Es azok akik menstruacio utan 1-2nappal esnek teherbe?azoknak mikor mutassa a teszt?



Az utolsó aktustól számított 14. nap már mutatja, tehát kb ovu környékén(szabályos ciklusnál legalábbis). De ha neked pozitív terhességi teszted van akkor az 12-15 nappal ezelőtti aktusból és nem az 5 nappal ezelőttiből, mert az fizikai képtelenség.Még hcg-t se termel a szervezeted mivel maga a beágyazódás is min 7-10 nap.Szóval nyilván korábbi aktusból jött össze.Esetleg van valami cisztád ami hcg-t termel.Viszont ha 3-án érezted a peteérésed akkor az a teszt nem pozitív, vagy ovuteszt..

2019. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 3-án volt az ovuláció, akkor most még nincs terhesség, amit mutathatna.
2019. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2019. okt. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!