Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Később bevett tabletta esetén...

Később bevett tabletta esetén teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15. nap környékén egy tablettát kb 13 órával a szokásoshoz képest vettem be. Rá 4-5 napra volt együttlét, gumi nélkül. Ettől nem lehetek terhes, ugye? Csak ez az egy tabletta késett, a tájékozatató ebben az esetben csak a folytatást javasolja, orvos felkérését csak több kihagyása esetén. Vagy érdemes lenne egy esemény utáni?

2019. okt. 7. 23:26
 1/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem nincs mitől félned, ha nem szakítottad meg a szedést, csak eltolódott, majd folytattad, és pár nappal utána volt aktus, véleményem szerint nem lehet baj. Barátnőm is volt így, és nem történt semmi.

Az esemény utánit nem ajánlom, hatalmas adag hormon, de ha téged az megnyugtat, akkor irass fel. Mivel nem maradt ki teljesen a bogyó, így nem hiszem, hogy történt valami. :)

2019. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne aggodj.. 15 eve szedek fogamzásgátlót. legalább 3szor jártam már így. és nem lett belőle semmi baj..

(terhes csak akkor lettem amikor én akartam)

2019. okt. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes.
2019. okt. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak azért kérdezem, mert a tabletta a 12 órát írja, hogy addig ha beveszi az ember késve akkor biztos semmi baj, aztán én abból pont kicsúsztam valamennyire. De akkor remélem nincs semmi.
2019. okt. 8. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy kesve vetted be akkor meg vėdekezni kell abban a hónapban..
2019. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!