Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok és 11 napja...

16 éves vagyok és 11 napja késik a menstruációm. Általában pár napot szokott csak késni, viszont múlt hónapban is 10 nap késés után jött meg, de a vérzés teljesen normális volt. Lehet csak egy sima hormon zavar? Lennt bővebben kifejtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal együtt voltunk és óvszerrel védekeztünk 2 hete viszont az óvszer kiszakadt és nagy valószínűséggel előválladék került belém, de szerencsére nem belém élvezett. A melleim fájnak mint ahogy menstruáció előtt szokott, elő jöttek a pattanásaim és ilyen nyilaló fájdalmat is érzek az alhasamban szóval nem tudom, hogy mi állhat a háttérben. Szerintetek van esély a terhességre?



2019. okt. 8. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Az előváladék is tartalmazhat spermát, érdemes egy tesztet csinálni.
2019. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Sürgősségi fogamzásgátlót kellett volna bevenned, miután kiszakadt. Illetve tanulmányozzátok át a barátoddal az óvszer helyes használatát, mert a szakadások nagy részében nem a gumi a hibás.


Ha máskor is ennyit késik, valószínű most is. Viszont terhességi teszt már kimutatná, ha terhesség miatt késne 11 napot. Vegyél párat és nyugodj meg, a stressz miatt is késhet.

2019. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most szakadt ki először az óvszer szóval valószínűleg levegő buborék maradhatott alatta. És még a héten várok hátha meg jön és jövő héten elmegyek tesztet venni.
2019. okt. 8. 13:00
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj jövő hétig! Az miért jó, ha homokba dugod a fejed????

10 nap késésnél a leggagyibb 300 firintos teszt is kimutatja a terhességet és kb minden sarkon lehet venni

2019. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szintén csak pár napot szokott nekem is késni múltkor 10et késett, de ugyanúgy fájtak a melleim. Teszt negatív lett, aztán a mensim is megjött.
2019. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Nagy esély van a terhességre, csinálj tesztet holnap reggel! Az abortuszt csak a 12. terhességi hétig végzik el, ha kifutsz az időből mehetsz szülni. Ha 10 napja késik és terhes vagy (ne legyél az), akkor már lassan a 6. terhességi hétbe lépsz, utolsó menstruációtól számolják.
2019. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha 11 napja késik, akkor már majdnem 6 hetes terhes vagy, persze, ha amiatt késik. Ne várj a teszttel, minél előbb végezd el, hogy utána ha kell, mehessél dokihoz. Gyanítom nem akarsz babázni tini fejjel, akkor meg minél előbb intézkedni kell. Ha pedig legközelebb elszakad az óvszer, irány esemény utáni tablettát íratni.
2019. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem vagy terhes, csak túlparázod.

Én 21 éves vagyok, 5 éve szexelek a barátommal védekezés nélkül, megszakítással. Még soha nem voltam terhes!

Ne aggódj!! 😉

2019. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni.
2019. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
8-as. Az is lehet, hogy te meddő vagy; más meg terhes lesz ha csak egy férfi 1m-re megközelíti. Ne általánosíts..
2019. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!