Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval, kíváncsi vagyok, hogy...

Szóval, kíváncsi vagyok, hogy ezt ki tudná elmagyarázni nekem!?

Figyelt kérdés

Júl 7.én mensiztem utoljára, azóta nem jott még meg.

Több tesztet is csinaltam mind negatív volt, augusztus 20.án nőgyogyász összes létező vizsgálatot megcsinált, vérvétel is volt, baba sehol minden oke stressz alapon késett.

Most pedig kijött egy halvány pozitív csík.

Akkor mikortól számolhatom a terhességet?

5 tesztet csináltam, mindegyik pozitív csak halvány a csík



#pozitív teszt #Teherbeesen
2019. okt. 8. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És nem volt meg a mensid júl 7 óta?

Amúgy ha nem volt ,simán lehet hogy szeptember közepe után volt peteérésed és abból van a halvány pozitív teszted.Nekem nagyon hosszú ciklusaim voltak, olyan 45-55-60 naposak.Senki se biztatott azzal, hogy természetes úton lesz nálunk gyerek mégis sikerült.

Ha júl.7 óta nem volt mensesed akkor nem a ciklusodat veszik alapul a baba korának megállapításánál, hanem az uh méreteit.(magadba meg számolj a pozi teszttől vissza kb 14 napot és kb olyan tájt fogant +/- pár nap.

2019. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig minden tökéletes volt, csak most költözés új ország új munkahely, eddig 28-30 napos volt, de mivel a sok stressz miatt és ki nem pihent fáradtság miatt most késett... de köszönöm szépen a válaszod, akkor 17 napja foganhatott meg, a terminusom így is úgy is megvolt már, tehát nem most emiatt megyek de hátha jó hírrel tèrek haza :)
2019. okt. 8. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is megerositem az 1. Szamolasat, akkortajt sikerulhetett. Szoritok!
2019. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!! :)
2019. okt. 9. 00:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gartulálok :)


Barátnőm pont így volt.


Neki az Uh méretek alapján mondták meg a terhesség korát.

Menstruáció alapján 10 nap van köztünk, babaméret alapján a 12. Hétig 4 hét...

2019. okt. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a szeptemberi ovuból foganhatott.


Gratulálok :)

2019. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha augusztus 20 óta ez volt az első teszt, amit csináltál, akkor bármikor foganhatott azóta. Neked uh alapján fogják megállapítani a szülés dátumát.
2019. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat :)
2019. okt. 10. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!