Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

X-epil teszten ki jött egy halvány második csík. De viszont nagyon halvány és szürke. Az pozitív vagy negatív?

Olyan válaszokra lennék kíváncsi aki járt már így ezzel a tesztel. 8 napja késik a menstruációm, viszont nem tudom megfoganhatott e a baba mert rendszertelen a menstruációm. Köszönöm a tanácsokat és a válaszokat. Nőgyógyászom 22-re adott időpontot. Ma hoznak még egy tesztet és holnap reggel újra tesztelek.:-)

okt. 10. 08:42  Privát üzenet  

A válasz
Én az x epilre nen adnék. Inkább vegyél valami normális minőségű tesztet a patikában!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 10. 09:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ebben a honapban ki maradt a menzeszem 4. en csinaltam tesztet de negativ lett viszont ma jobban at neztem es latszodik egy nagyon halvany csik de telleg halvany aztan csinaltam...
Mi lehetett? Olyan nyúlós átlátszó nyákom volt, hogy ilyet még nem tapasztaltam, de az ovu tesztem teljesen negatív. (hómező volt 5 perc után, és később lett csak halvány csíkos)
5 napja kesik a menstruaciom A teszt ezt mutatta Nagyon halvany negativ?
Szellemcsik vagy halvány pozitív teszt? Nemvart előtt 1 nappal készítettem, terhessegre utaló tünetek miatt, nagyon halványan látszik egy második csík. Ma reggel viszont negatív...
Több mint két hete késik a mensim 2 tesztet csináltam az egyik nagyon halvány pozitív a másik negatív szerintetek lehet baba?
Ha csináltam 2 tesztet és mindkettő negatív, plussz a menzeszem is megjött (halvány barnás folyás végig) akkor nem vagyok terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!