Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Terhességi tesztről eltűnő halvány második vonal? Veletek is volt ilyen? Mi lett belőle?

24 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 21. napon. Reggel teszteltem kíváncsiságból (és mert egy hete másképp viselkedik a testem). Ahogy merítettem a Dm-es teszt csíkot a vizelet gyűjtő tálcába (vagy hogy hívják.. :D ) és futott fel a nedvesség a papíron, hirtelen halvány pozitívat mutatott, majd egy kb 10 másodperc múlva el is tűnt és negatív lett belőle.

Tesztelek majd még a hétvégén is ha nem jön meg, csak kíváncsi vagyok, hogy ez a jelenség mennyire gyakori?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhességi teszt, halvány csík

okt. 10. 09:20  Privát üzenet  

A válaszok

Elolvastad a használati utasítást?

Nem egyből kell ám leolvasni a tesztet.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 10. 09:25 Privát üzenet
Negatív. Én azért nem láttam ilyet, mert csak akkor néztem meg, ami rá van írva, 2 perc után, ilyesmi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 10. 09:29 Privát üzenet
Nem hiába írják a teszteken az x időt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont okt. 10. 09:31 Privát üzenet
A reagens helyet lattad, velem is volt ilyen, akkor nem volt baba. Olyan volt, hogy leolvasaskor tobb perc utan meg latszott a csik halvanyan, aztan kb. 10 perc utan mar szinte semennyire. Masnap a kovetkezo teszt mar erosodott.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 10. 09:41 Privát üzenet
Az eredmény csak akkor érvényes ami rajta van a haszn. utasításban. Se előbb se később.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 10. 09:46 Privát üzenet
Volt, negatív.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 10. 11:06 Privát üzenet
Volt, menzesz lett belőle :/

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 11. 15:56 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mindegyik one step zöld teszten van egy halvány 2. vonal?
1 hete minden one step tesztemen ott van halványan a 2. vonal, de nem erősödik semmit. Gyulladás okozhat ilyen halvány 2 csíkos teszteket?
2szer voltunk együtt a barátommal, és gumival védekeztünk is. 2 tesztem negatív lett ( halvány 2 vonal sem volt), mégis majdnem minden reggel hányingerem van, és a vérzésem sem...
Clear Blue tesztnel ez mit jelent? Halvany vonal.
Predictor early teszten a reagens helye elszokott tűnni teljesen? Tapasztalatok?
Menzesz után 3. nap csináltam random egy tesztet. Jelent ilyenkor valamit egy halvány vonal szerű valami vagy inkább peteérést jelez? Kép

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!