Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztről eltűnő...

Terhességi tesztről eltűnő halvány második vonal? Veletek is volt ilyen? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

24 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 21. napon. Reggel teszteltem kíváncsiságból (és mert egy hete másképp viselkedik a testem). Ahogy merítettem a Dm-es teszt csíkot a vizelet gyűjtő tálcába (vagy hogy hívják.. :D ) és futott fel a nedvesség a papíron, hirtelen halvány pozitívat mutatott, majd egy kb 10 másodperc múlva el is tűnt és negatív lett belőle.

Tesztelek majd még a hétvégén is ha nem jön meg, csak kíváncsi vagyok, hogy ez a jelenség mennyire gyakori?



2019. okt. 10. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Elolvastad a használati utasítást?

Nem egyből kell ám leolvasni a tesztet.

2019. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Negatív. Én azért nem láttam ilyet, mert csak akkor néztem meg, ami rá van írva, 2 perc után, ilyesmi.
2019. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába írják a teszteken az x időt.
2019. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A reagens helyet lattad, velem is volt ilyen, akkor nem volt baba. Olyan volt, hogy leolvasaskor tobb perc utan meg latszott a csik halvanyan, aztan kb. 10 perc utan mar szinte semennyire. Masnap a kovetkezo teszt mar erosodott.
2019. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Az eredmény csak akkor érvényes ami rajta van a haszn. utasításban. Se előbb se később.
2019. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, negatív.
2019. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, menzesz lett belőle :/
2019. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!