Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után előfordu...

Kémiai terhesség után előfordulhat, hogy nincs ovuláció?

Figyelt kérdés

"Nemvárt" környékén egyértelmű pozitívat teszteltem, majd 10 nap múlva erős vérzés kíséretében megszakadt a terhesség.

Ez után a 18. ciklusnapon jártam nődokinál, megállapította: endometrium 7 mm, domináns tüsző nincs.

Nem igazán érdekelte a "sztorim" és az sem, hogy gyermeket szeretnénk a párommal, mikor konkrétan számon kért, hogy minek teszteltem, már nem is volt kedvem megkérdezni tőle, hogy ilyenkor hogyan alakulhat a ciklus.

Kérdésem, hogy jól gondolom-e, hogy ebben a ciklusban nem volt még ovum, vagy ennek megállapításához több nap ultrahangos nyomonkövetés kellene?

Köszönöm!



2019. okt. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy évente egy ciklusban normális, hogy nincs peteérés. No meg bármikor előfordulhat. A kémiai terhességnek ez nem következménye. Nekem 3 hónapja volt és a következő ciklusban minden rendben volt. De volt évekkel ezelőtt is egy látható pozi tesztem, 6 nap késéssel megjött aztán a kövi mensim kimaradt tehat közel 8 hét volt mire megjött. Szerintem az is kémiai lehetett, szóval alapvetően nem ez okozza, sztem csak véletlen egybeesés.


Annyi biztos, hogy most nem volt ovud, de ez nem a sikertelen terhességnek köszönhető.


Kitartás, ezt vegyétek jelnek, hogy sikerülhet :) Nekem 5 év után egy vetélés is erőt adott, mert bizonyíték volt, hogy márpedig összejöhet, rá 2 évre sikerrel is jártunk.


Sok szerencsét és jó egészséget.

2019. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! 😊

Huhh, akkor közel sem biztos, hogy akkor fog megjönni, amikor amúgy kellene. (31 napos a ciklusom) tehát most akkor az sem gáz, ha esetleg később jön meg.


Igen, nekünk is reményt adott -bár még nem sok ideje "próbálkozunk"- a pozitív teszt, azt nem tudjuk és nem is fog kiderülni, mi lett volna, ha éppen akkor nem szedek össze egy felsőlégútit és nincs 4 napig 39,5 fokos lázam 😔 de ez most már lényegtelen, elengedtem, már csak a "mi lett volna ha" részét kell elengednem.

Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat! ❤️

2019. okt. 11. 05:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező,hogy alakultal? Ugyanigy vagyok most enis :(
2023. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!