Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek fogamzásgátló...

Van olyan akinek fogamzásgátlót írtak menzi renszerezésére (pcos), De inkább inofolicot próbált és babás lett? Ha igen mennyi idő múlva? És szedett még valamit az inofolic mellé?

Figyelt kérdés
2019. okt. 11. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem megoldás a pcosre, és az inofolic sem lesz elég arra, hogy terhes legyen egy pcos-os nő.
2019. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jobbnal jobb orvosoknál, endokrinologusnal jártam ezzel . Egyik sem javasolta a fogamzasgatlot , sőt valamelyik ki is nevette hogy nem megoldás rá a fogamzasgatlo . Én mar voltam babás elsonek spontan jott ossze elso honapban ! Most tul vagyok egy closti kuran . 1 eve semmi . Most kezdtem el en is az inofolicot . :) hátha ...
2019. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó majd írhatnál van -e fejlemény.
2019. okt. 11. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Oke hő alapján most lehetett ovum . Majd írok ha tesztelek , hogy mizu 😊
2019. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!