Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin felboríthatja a...

Bromocriptin felboríthatja a menstruációs ciklust?

Figyelt kérdés
3 hete szedem a bromot, magas prolaktin szint miatt. Évek óta 27 napos a ciklusom, soha nem szokott késni még egy napot sem. Most már 3 napja késik. Tesztet csináltam, de negatív, mondjuk nem reggeli vizeletből, hanem délután. Valakivel történt hasonló? Tudom, hogy 3 nap nem durva késés, de nekem eddig tényleg óramű pontos volt.

2019. okt. 13. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak pár napos késések. De igazából akkor kezdett késni, mikor belevágtunk a gyerekvállalásba. Előtte nekem is napra pontos volt.
2019. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh. Hát mi most vagyunk a 4. Próbálkozós hónapnál, de csak miota a bromot szedem azóta tapasztalom ezt a késést, ezért azzal hozom összefüggésbe. És sikerült a baba?
2019. okt. 13. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
A Bromocriptinnek nincs ilyen hatása. Talán az lehetett rád ilyen hatással, hogy babát szeretnétek és akár tudat alatt "rágörcsöltél".
2019. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, mert már pár hónapja próbálkozunk es az első 2 hónapban valóban izgultam, hogy mi lesz de pont most az utolsó hónapban nem is gondoltam rá mert a dokim azt mondta hogy kell pár hónap amíg a gyógyszer használ, és nem fogok azonnal teherbe esni. Szóval egyáltalán eszembe se jutott a dolog. Ezért is lepett meg, hogy miért késik.
2019. okt. 13. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet. Egyébként nekem is a próbálkozás 3-4. hónapjában borult fel a menzeszem. Néha előfordul, csak ilyenkor tudatosabban figyeli az ember.
2019. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos azért borul fel, hogy ez ember ne tudja számolgatni, hogy mikor kell együtt lenni, hogy baba legyen 😀😀😀
2019. okt. 14. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van! :D Szívből kívánom, hogy minél hamarabb túljárjatok a ciklusod eszén és baba legyen!
2019. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta sem jött meg, lehet pár nap múlva ismét tesztelek, ezúttal reggeli vizeletből.
2019. okt. 14. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba azóta? Én is most kezdtem szedni. 3 nap múlva kellene megjönnie, kíváncsi leszek...
2020. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!