Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik és a hasam épp...

3 napja késik és a hasam épp hogy fajdogal. Lehet terhesség? Többi lent

Figyelt kérdés

Múthét péntektől szerdáig nyaraltunk a párommal és együtt voltunk szombaton majd kedden is.. gumival vedekeztunk de ki szakadt a gumi mind két alkalommal (Igen ennyire szerencsétlenek vagyunk...) de egyébként ha védekezünk akkor sem szokott el menni bennem és most sem. De ugye az elovaladektol is lehet teherbe esni. És hát az a nagy helyzet hogy nekem pénteken kellett volna h megjojjon de eddig még nem jött. Kb a hasam se fáj max néha egy nagyon picit. Késett már máskor is pár napot de erre most nagyon rá paraztam...(igazából amikor együtt vagyunk hiába védekezünk utána úgy várom a mensimet mint a messiast ) néha van egy nagyon pici feheres folyasom de egyenlőre ennyi.. tudom tudom tesztet kéne csinaljak . Fogok is

De kíváncsi vagyok ki mit mond erre 😕 lehet hogy terhes vagyok? Vagy csak rá parázok és a miatt késik?

Jaa és valamit ki hagytam.. fel voltam egy kicsit fazva de tényleg csak minimálisan el is múlt magától. Lehet hogy ettől kesik ? Fu már minden bajom van. Segitsetek 😕

Én 22 párom 24



2019. okt. 13. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Múlt heti aktusból nem lehetsz még terhes. A megfázás sokkal inkább okozhatja a késést, na meg az, hogy ennyire rástresszelsz. Az ilyen eseteknek találták ki a fogamzásgátlót, aki ennyire parázik, azért az biztonságosabb, főleg ha nálatok 2 alkalomból kétszer szakad el a gumi :) (ezt nem igazán értem hogy, nálunk sose szakadt még el, bár ha ennyire ezen kattogsz aktus közben is, hogy "jajj csak terhes ne legyek" akkor képzelem mennyire tudsz pl odakoncentrálni/kívánni a párod/nedvesedni).
2019. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!