Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hétvége környékén szeretne...

Aki hétvége környékén szeretne pozitívat tesztelni, csatlakozna hozzám, hogy együtt izguljunk? ;)

Figyelt kérdés
2. hónapja próbálkozunk, eddig csak has szurkolás van...

2019. okt. 13. 22:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
én szombaton fogok elkezdeni tesztelni :)
2019. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Szia! Van vmi tüneted?
2019. okt. 13. 22:52
 3/41 anonim ***** válasza:
Péntekre nem várom. Hatodik próbálkozós hónapunk.
2019. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Én csak jövőhét keddre nem várom, 1 éve próbálkozunk, nem fogok tesztelni, csak ha már nagyon egyértelműnek tűnik, hogy amiatt késik :) (pajzsmirigy alulműködésem és IRem van, mindig máskor jön meg, szóval nehéz kiszámolni)
2019. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nincs semmilyen tünetem, amit terhességnek tudnék be, de ez még korai. Amit észrevettem az egyedül az, hogy peteérés óta eléggé ingerült leszek minden kis aproságon és 1-2szer fájt a fejem.

2019. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban szinte totálisan biztos voltam benne, hogy sikerült, minden tünetet produkáltam :D Szuper hülye a női agy szerintem... Most persze szinte semmi tünetem nincs, csak a folyamatos hasszurkálás egy ponton. A cicim mindig fájni szokott 1 héttel a mensi előtt, most semmi, aminek nem örülök, mert így elég kevés az esély Ma reggel vettem egy Predictor tesztet, de csak vasárnap csinálom meg... Szorítok magunkért :)
2019. okt. 14. 11:06
 7/41 anonim ***** válasza:

Én is jövőhét elejére nem várom, úgyhogy csatlakoznék. :)

Mi 4 hónapja próbálkozunk, tegnap pisiléskor volt halvány rózsaszínes amit kitöröltem, bízom benne, hogy esetleg a beágyazódás lehetett... :)

Hasszúrkálásaim vannak, de nekem menstruáció előtt szokott is lenni, majd kiderül. :)

Sok sikert mindenkinek! 😊

2019. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
7-es, akkor neked elég nagy esélyed van, elvileg az beágyazódási vérzés lehetett.... :)
2019. okt. 14. 15:06
 9/41 anonim ***** válasza:
Nagy csoda lenne, ha ilyen gyorsan sikerülne. ☺️
2019. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem van már 2 gyerkőcöm. Most kezdünk a harmadikba. Ez az első hónap. Csütörtökre nem várom.
2019. okt. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!