Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem mára kellett volna behúzni...

Nem mára kellett volna behúznia az ovulációt? Vagy valami más gond van? Olyan nem jónak tűnik az egész. Egyébként termékeny típusú nyák akkor volt, amikorra behúzta a tüszőrepedést. Mindig ugyanakkor és ugyanott mértem, abban nem hibáztam.

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 14. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző ciklusod 18 napos volt? Ha 18 naponta vérzel 7 napig, valami nincs rendben.
2019. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hol méred a hőd?
2019. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne használd a ciklus.hu-t össze vissza teszi be a vonalat.Használd a tervezett baba.hu vagy a fertilityfriend.com ezek normálisabban mutatják.Mindig egy időbe mérd ébredés után azonnal és fogja mutatni szépen.Amúgy ha ezután a hőesés után már felmegy a hőd és fent is marad akkor valószínűleg a mai lesz az ovu nap.De ezt a hő csak utólag mutatja.Mindegyik hőgörbe vezető csak utólag rakja be a vonalat az elvileg jó helyre.Kivéve a ciklus.hu-t mert az legtöbbször nem változtat.
2019. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld kezecske. ;)

Linkelem a mai állát, végképp felborult. Én ezt nm értem. Nem lehet, a progeszteronnal van a gond?

2019. okt. 15. 04:17
 5/7 A kérdező kommentje:
2019. okt. 15. 04:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudunk segíteni, nem írtad, hogy hol méred a hőd! Ez alapján még nem volt ovud...
2019. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyben mérem :)
2019. okt. 16. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!