Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt pozitív ovu teszt?

Nemvárt előtt pozitív ovu teszt?

Figyelt kérdés

Kb csütörtökön kéne nem megjönnie. Nem bírtam ki, tegnap csináltam egy predictor early tesztet, ami nagyon nagyon halvány pozitív lett. Ma csináltam egy x-epilt,(másik predictor nincs) tudom korai még, persze negatív lett. Gondoltam kipróbálom az ovi tesztet, mint jósteszt, és egyforma vastag a két csík. Szerintetek lesz ebből még baba? Tapasztalt vki hasonlót?

Tudom, pontosan majd a teszt mondja meg, csütörtökig várok vele. Csak hát megesz az ideg addig :)


2019. okt. 15. 05:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ovu teszt* elírtam.
2019. okt. 15. 05:42
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejött, bár nekem az x-epil is extra halvány volt. Ugye mivel halvány tesztjeim lettek, én is csináltam ovut is ami szuper erős pozi lett. Mondjuk nekem nem tethesen mindig negatív volt az LHteszt nem várt napja előtt 1-2 nappal.


No meg elvileg nem minden tethességnél lesz pozi az lh tesszt, gyakoribb, hogy nem, viszont kövezzetek meg, de halvány pozi hcg teszt mellett erős! pozi ovu teszt sztem 99% hogy terhesség.


Drukkolok.

2019. okt. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is úgy érzem, hogy van "valami", csak jó lenne már biztosan tudni. Kénytelen vagyok várni, a holnapot kihagyom, csütörtökön már látszódnia kell(ene).
2019. okt. 15. 06:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, h van vmi, de nem az LH teszt, hanem a predictor miatt.
2019. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is kb így jártam most, de nekem úgy tűnik késői ovum volt a 22. Ciklusnapon. 😒
2019. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem teljesen pozitív az ovutesztem csak majdnem, viszont csináltam egy terhességi tesztet és halvány de egyértelmű pozitív :)

Szóval szerintem Nálad is baba van :)

2019. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os gratulálok!

Köszönöm a biztatást! :)

2019. okt. 15. 12:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel már pozitív az x-epil is :)))
2019. okt. 16. 06:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2019. okt. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊😊😊
2019. okt. 16. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!