Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik,4 tesztből 3...

4 napja késik,4 tesztből 3 teljesen hómező, lehet még terhesség?

Figyelt kérdés

4 napja késik, csináltam teszteket(Facelle) abból 3 full hómező lett, egy teszten pedig látszik valami kos nagyon halvány rózsaszín csík. A probléma csak az, hogy vasárnapi, keddi és a mai tök negativ és a hétfőin volt a halványka csík.

Mensinek semmi jele, többet járok pisilni és a mellem duzzadt de nem érzékeny.

Voltam beteg a honapban, szedtem antibiotikumot.


Szerintetek van esély, hogy baba van a dologban vagy inkább a gyógyszer miatt késik?



2019. okt. 16. 07:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Inkább az antibiotikum, és a pisilés gyakorisága ebben az időszakban nem hiszem, hogy összefügg, hiszen egy par mikronos, mm-s sejt nem nyomja a húgyhólyagot
2019. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem bunkoságbol, de olvass utána.

Ilyen korai idöőszakban a hormonok, vérbőség stb okozhatnak ilyet és elég gyakori

2019. okt. 16. 07:27
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
4 napos késésnél nincs mitől többét járni pisilni, kerdezo. A duzzadt mellnek is lehet millió oka. Ha 4 tesztből 3 negativ, akkor kevés esély van a terhességre. Az antibiotikum se jar gyakori vizelési ingerrel amúgy. Lehet hogy simán felfáztál. Esetleg vegyél egy másik típusú tesztet és csianld meg hólánc reggel, ha addig se jön meg
2019. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Hólánc, baxus.... 😂😂😂 holnap akart lenni
2019. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szombaton tervezek tesztelni újra, köszönöm a válaszokat
2019. okt. 16. 07:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakori vizelési ingerem volt az első hetekben. A 2. trimeszterre múlt el.
2019. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Majd kiderül. Izgulok kicsit, egy éve próbálkozunk

Amig nem jön meg, van remény 😊

2019. okt. 16. 07:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan érzékenységű tesztet csináltál és közel azonos napszakban akkor nem hiszem hogy terhes vagy, mivel a hétfői teszteden látni valamit a keddin pedig nem.
2019. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A pisilés igen is korai tünet (is) lehet.

Én is igy voltam, mensi elött is sokat jártam, de mikor terhes lettem mégtöbbet. És ez azóta is tart. (38+4hkm)


De! Az antibiotikum is kitolhatja a ciklust.

Ha nem jön meg tesztelj újra! ☺️

2019. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szombaton csinálok mégegyet, de sztem itt már nem baba lesz. Okt 30 megyek orvoshoz (3 havonta akar látni, lelkiismeretes)
2019. okt. 16. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!