Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptin mellékhatások?

Bromocriptin mellékhatások?

Figyelt kérdés
Bromocriptintől volt valakinek olyan tünete, hogy nagyon fáradékony volt vagy lehangolt, álmos egész nap? 2 hónapja szedek 2*1-et. Magas volt a prolaktinom. Régen már szedtem mert nem estem teherbe de akkor csak 2*felet. Akkor nem tapasztaltam ilyet! Most újra babát szeretnénk. Attól félek, hogy túl sok ez a gyógyszer mennyiség! Mindenképp visszamegyek vervetelre, de kiváncsi vagyok a tapasztalatokra!

2019. okt. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak egyet szedek. Az első hónapban volt a fáradékonyság( mondjuk gyógyszer előtt is), plusz én szédültem. Most már nem érzem a mellékhatásokat. Mennyi volt a prolaktinod mikor elkezdted?
2019. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most csak 670.

Előző alakalommal mikor szedtem akkor 980 körül.

Szédülés nekem is volt az elején de pár nap után elmúlt. Meg hányinger is volt.

Neked mennyi volt?

2019. okt. 17. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Fuh, nekem 1000 és arra kapom a napi 1 szemet. Így tényleg soknak tűnik a 2 szem
2019. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már kertem időpontot a kórházba beutaló miatt. De addig is én szépen elhagyom a reggeli gyógyszert ! Csak az estit fogom szedni .

Köszönöm a segítséget!

2019. okt. 18. 23:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, ha úgy érzem sok az adag, jönnek a mellékhatások, azonnal csökkentsem nyugodtan fél szemre és menjen vissza hozzá . Ha nem múlik a sok mellékhatás van másfajta gyógyszer is, nekem szerencsére nem kellett
2019. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2x felet kell szednem, és csak az elején éreztem ezt a durva fáradságot. Talán a legjobban a másnaposság érzéséhez tudnám hasonlítani. Nekem másik mértékegység volt megadva 1-25 volt a referencia tartomány és nekem 47 volt. De a lényeg, hogy szerintem is lehet az a baj, hogy sok az adag neked. Viszont az fontos hogy drasztikusan nem szabad csökkenteni sem az adagot mert az is durva mellekhatasokkal járhat. Szóval szerintem ha most 2-t szedsz, ne vedd le hírtelen 1-re inkább este szedj 1et és reggel felet, és fokozatosan csökkentsd. De a legjobb az ha orvos javaslatára teszed ezt. Első alkalommal amúgy neked mennyi idő alatt jött össze a baba miután elkezdted szedni?
2019. okt. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát most felet szedtem egy napig. Én is a fokozatosságra gondoltam. Aztán másnap azaz tegnap már be se vettem a reggelit🤦🏼‍♀️ Pörögtem egész nap.

Megyek mindenképp vervetelre csak elobb beutalót kell szereznem.. az a nehezebb eset.

Elso alkalomkor 3ik hónapban. Most kezdem ennél is a 3ik hónapot.

De anno egy hónap clostyt is szedtem a bromo mellé. Akkor nem jött össze a baba , cisztam lett. Következő hónapban mikor nem szedtem a clostyt akkor jött össze. De ez az egész produkció másfél évbe telt. Mire gyógyszert kezelését kaptam stb.

2019. okt. 21. 08:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek a vizsgálat mit mutat. De ha babát szeretnél és magas, akkor ugyebár teljesen abbahagyni nem szabad én úgy tudom mert vetélést okozhat. Hát nem egyszerű gyógyszer ez. Én is néha nagyon álmos vagyok tőle. Sosem szoktam délután aludni de mióta szedem, néha azt érzem muszáj ledőlnöm délután 1 órára 😀😀😀 remélem hamar összejön a baba és akkor már nem kell többet szedni ezt a bogyót
2019. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megírom majd az eredményt kb 2 hét múlva.

Ma voltam ultrahangon és van egy 17 mm petesejt elég biztató! De ugye én clostyt szedtem ebben a hónapban .

2019. okt. 30. 19:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Hulyeseget írtam .. még csak a jövő héten megyek beutalót kérni vervetelre!
2019. nov. 15. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!