Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt pozitív teszt?

Nem várt előtt pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek First response 6 days earlier terhességi tesztről?

Elvileg ki mutatja 6nappal a nem várt előtt! Volt már valaki akinek be vált ?

Mármint tényleg tesztelt nem várt előtt és pozitív lett.

4 nappal vagyok nem várt előtt és azthiszem le tesztelem ezt a tesztet 😁🤞🏻

Szurkoljatok nekünk ❤️



2019. okt. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg nem jön meg, mert akkor lesz biztos az eredmény. 4 nap múlva drukkolok.
2019. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hajt a kíváncsiság . Arra gondoltam egye kutya csinálok egy tesztet ha nem felejtem el reggel :) és ha negatív persze nemvárt után csinálok újból . De ha pozitív pár nappal több időm lesz evezni hogy babánk lesz 😁🤞🏻

Tudom igazad van persze

De van egy fölös tesztem és érdekel igaz e a hat napos előrejelzés ☀️🤔⛈ ❤️

2019. okt. 17. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de ezek a 6 nappal előtti tesztek általában arra mennek, hogy minél többet vegyél belőlük, puszta reklámfogás. Persze te tudod, csak óvva intelek az esetleges csalódástól. Ha meg is csinálod, extra halvány lesz, és úgy kell kisilabizálni, hogy ez most pozitív-e. De azért drukkolok :D
2019. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha most megmutatnám, hogy nekem most kedd délutáni pisiből milyen lett a predictor earlym. Nem hinnétek el.

És még mielőtt mondanátok: hőgörbét vezetek erre való hőmérővel és ovulációs tesztelek hónapok óta.

Nagyon jó a predictor early, tényleg mutathatja előbb pár nappal.

De mondjuk én biztosra tudom a tüszőrepedés időpontját, tehát nem a nem várt menstruációhoz igazítva néztem sosem, hanem a tüszőrepedés óta eltelt napokat számoltam.

Kérdező, ha gondolod írj rám privátban és elküldöm a képet.

Vasárnapra nem várom.

2019. okt. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Vigyázz az idő előtti tesztelêssel. Én vasárnap, 2 nappal mensi előtt pozitívat teszteltem, erre kedden megjött. Mit mondjak, nagyon csalódott voltam.
2019. okt. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Valakinek korán kezd beágyazódni a megtermekenyitett petesejt. Kb 7 nappal az ovuláció után. Ha minden nagyon korán történik akkor valóban a predictor van olyan érzékeny hogy kimutassa a 9.napon. Viszont Valakinek tovább tart ez a folyamat akár 12 napig is, tehát csak utána kezd el termelődni a hcg. Így csak kb 14 nappal az ovuláció után mutatja ki a teszt. Azért szoktak azt mondani hogy várjuk ki késik-e a menstruáció, mert a luteális fázis általában 14 nap. Akkor már jó eséllyel kimutatják a tesztek a terhességet és megkimelnek egy esetleges csalódástól.


Egyébként nekem ovuláció után (követve volt Ultrahanggal) 12 nappal lett halvány de egyértelmű pozitív a predictor early

2019. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ovu után 10 nappal lett egyértelmüen pozitív a teszt, tehát 4 nappal nem várt elött. Már a 8-9. dpo-n is látszott valami, de azt nagyon bogarászni, forgatni kellett, hogy látszódjon, szóval csak a 10. napira mondanám, hogy egyértelmü volt. (Azért teszteltem ennyit meg korán, mert netröl rendelt a férjem 2-3 tesztet, de mikor megérkeztek kiderült, hogy nem 1-1 db van a csomagokban, hanem 5, szóval volt 3x5 tesztem, amit nem akartam, hogy kárba vesszen :D )
2019. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)

Sajnos hómező volt a teszt teljesen negatív 9 napja volt peteérésem .

De nem meglepő

Azért reménykedtem .. újra tesztelek majd nemvárt után .

Köszönöm hogy szurkoltok.

Barátnőm és párom soha nem mondtak ilyet de szerintük most igen is terhes vagyok ez biztos . Valami megérzés nekik

De nem akarom bele élni magam :)

Most először vagyok a leg nyugodtabb ha hiszitek ha nem :)

Majd jön amikor eljön az ideje . Ő tudja mikor kell jönnie mikor van itt az ideje . Ez megnyugvást ad nekem .

Már egy éve próbálkozunk .

Ideje elengednem ...

írok és posztolok majd képet nemvárt utanni tesztről.

2019. okt. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!