Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik programban ET + 14....

Lombik programban ET + 14. napon a 45 HCG szint alacsony?

Figyelt kérdés
Korábban kaptam Ovitrelle-t progeszteron pótlásként, és mivel az növeli a hcg szintet a dokim nem tudta megmondani, hogy attól ennyi, mert a hormon bekavart, vagy attól, hogy terhes vagyok. Most vagyok ET + 17. napon, a vérzésem 14. napja késik. Tesztelni még nem merek, mert van, akinél 10 nap után kezd el ürülni az Ovitrelle. Szerintetek van még okom reménykedni? Volt valaki hasonló szituációban, akinél végül mutatott valamit az UH?

2019. okt. 18. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez elég alacsony, a baratnomnek et+12 29-bol született a lánya. Viszont az ovitrelle ennyi idő alatt ki kellett volna, hogy ürüljön.


Nekem et+9 115 és 317 hcg-m volt sikeres lombiknal


Drukkolok nagyon

2019. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ciklus végén volt a beültetés? Ez nagyon fura. Egyébként nem feltétlen a HCG értéke a lényeges, hanem, hogy 2 naponta duplázódik e. Nézess magánban hormont, az a biztos, nem a teszt.
2019. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
26 napos ciklusnál 22. napon volt a beültetés.
2019. okt. 18. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem most legutóbb ET+13 napon 47 volt a HCG-m, és csak kémiai terhesség lett. (FET volt, 5 naposokkal.)

A sikereseknél beültetés után ugyanennyi nappal 610 és 2400 volt az érték.

Egyébként tényleg nem a pillanatnyi érték számít, hanem annak a megfelelő ütemben való emelkedése.

A FET-nél engem 2 nap múlva visszarendeltek HCG ismétlésre; az az eredmény sajnos egyértelművé tette, hogy abból a beültetésből nem lesz babánk.

2019. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem FET volt, egy darab 5 napos embriót tudtak visszaültetni. Mivel sajnos a központtól távol, egy világ végi kisvárosban lakom, esélyem sem volt újabb HCG szintet méretni. Ha szerdán le is vetetem a vért, csak egy hét múlva küldik vissza az eredményt. Addigra meg kell visszamenni UH-ra.
2019. okt. 18. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik magánlaborban csinálnak ilyen vérvételt, sőt, ha a háziorvosod kiírja, akkor a helyi kórházban is.
2019. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 naposokkal ET+14.napon sajnos már sokkal magasabb hcg szint kellene hogy legyen... Elindulni biztos elindult valami. De, hogy hogyan fejlődik azt a következő napok, hetek mutatják meg...

Az előzőnek igaza van. Egy nagyobb városba elmész, van magánvérvételi hely, ahol 3500 Ft-ért megnézik a hcg-t és aznap megvan az eredmény. Én az eredményhirdetés után (3 naposokkal ET+12.napon 166 volta hcg-m) 2-3 naponta jártam hcgt-t nézetni, hogy lássam duplázódik-e.

Az Ovitrelle egyébként nem progeszteron-pótlás, hanem tüszőrepesztő. Tény, hogy van benne hcg hormon, de ha a leszívás után nem kellett már adnod, akkor az már rég kiürült.

2019. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az Ovitrelle tüszőrepesztő, de bizonyos esetekben beültetés után is szokták adni, mivel terhes hormont tartalmaz, és segít megvastagodni a nyálkahártyának.
2019. okt. 19. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy hogy ha leszívás után nem kellett már adnod, akkor az már rég kiürült. Plusz te írtad, hogy "kaptam Ovitrelle-t progeszteron pótlásként"...
2019. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!