Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Vagy orvoshoz...

Terhes lennék? Vagy orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15.ciklusnapom van,kb egy hete tehát vérzés múlása ota bő folyásom van,tojás fehérje szerű,nem kellemetlen szagú,a hasam minden nap fájdogál mintha meg akarna jönni.Tesztet nem csináltam mert mivel rendes vérzésem volt nem gyanakodnék terhességre.Ovulácio jele lenne? Soha nem tapasztaltam hasonlót sem,valaki esetleg tul van már ilyesmin?


2019. okt. 18. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ovulálsz.
2019. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ovulálsz
2019. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem fordultok az undorító folyásos témával máshová?
2019. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ovuláció simán okozhat ilyen tüneteket, szerintem emiatt nem szükséges orvoshoz fordulni.


Akinek meg nem tetszik a folyásos dolog, miért olvas olyan fórumot, ahol minden második kérdésben benne van valamilyen formában? 🙄

2019. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!