Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik probálkozáskor is dohányo...

Akik probálkozáskor is dohányoztak, mennyi idő alatt esett teherbe? Az igaz hogy akkor tovább tart?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 11:22
 1/7 anonim válasza:
Nem.
2019. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elso alkalommal.
2019. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet is, olyat is. De nem hiszem, hogy magára a teherbeesésre akkora hatással lenne. Nővérem dohányzott a terhességei előtt. A legnagyobb védekezés mellett csúszott be, a középső tervezetten, rövid időn belül, a kisebbik nehezen, de nem a dohányzás miatt, hanem az előző szülés szövődménye miatt. Az egyik barátnőm másfél évet várt a babára, de én is, pedig életemben nem dohányzotam.
2019. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj csak a tinikre, akik egy átmulatott éjszaka után/közben esnek teherbe....
2019. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. okt. 19. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
1 aktusból terhes lettem. Mikor pozi lett a teszt, letettem a cigit is.
2019. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem befolyàsolja a bagòzàs a teherbeesést. Legalabbis az ismerettségi körömben biztos nem. Azért mondom hogy sajnos, mert én úgy gondolom, hogy aki bagòzik a terhesseg alatt, az nem érdemli meg hogy anya legyen
2019. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!