Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetnek abban hogy...

Reménykedhetnek abban hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 1 éve és 10 hónapja próbálkozunk a babàval. Voltam már több nőgyógyásznál és endokrinologus ,cukor terhelés . Pcos+pajzsmirigy autoimmun gyulladás +inzulinrezisztencia. Kaptam gyógyszert a Merckformin 1000mg +szelén+iszom az inofolicot. Próbálom tartani a 160grammos diétát és mozgok is. A menstruáciom utoljára szeptember 23.-án volt meg akkor 38.-napra jött meg. Ha most is 38.-napra számolom akkor október 30.-án kellene megjönnie de az a baj hogy nekem nem mindig ugyan arra az időre jön meg volt hogy 40-42 napra. Ezért hasznàlok LH-tesztet ami szerint október 9.-én volt ovulációm. Nagyon fájnak a melleim, érzèkenyek, néha bele görcsöl a hasam alja de egyáltalán nem olyan erősen mint amikor megszokott jönni a menszeszem. Terhességi tesztet nem merek még csinálni mert félek,hogy megint negatív lesz. Köszönöm a válaszokat.

2019. okt. 21. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

pedig teszt nélkül mi se tudjuk megmondani,

reggeli első pisiből lehetőleg 10 es érzékenységűvel tesztelt,viszont ha csak 30 körüölre várod akkor még van idő.. de próba szerencse, majd irj mi lett.

2019. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 9-én volt ovulációd, ahhoz képest érdemes legalább megvárni a +2 hetet (jelen esetben a 23-át), vagy még pár napot a teszteléssel... Ez egyelőre semmit nem jelent... Szorítok, hogy baba legyen!
2019. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez lehet a menstruacio jele is

de ebbol meg barmi lehet

varjal 30.aig es ha ddig nem jon meg csinalj tesztet

drukkolok neked :D

2019. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz ha nem félsz, az eredmény ott van a hasadban/vagy nincs. Szóval hülyeség nem tesztelni.
2019. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Nagyon rendesek vagytok
2019. okt. 21. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mersz tesztelni? Nem kellene felnőni?
2019. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tényleg felnőni. Vicces vagy . Tudod mennyi negatív tesztet láttam már. Tudod egy idő után nem akar az ember csalódni újra és újra .

Köszönöm azoknak akik bíztattak megcsináltam a tesztet és sajnos negatív lett .

2019. okt. 22. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Picit próbáld elengedni az egészet, ez így tok görcsös, ha belazulsz hamarabb osszejon.
2019. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És az megvan, hogy a negatív teszt akkor is negatívat mutatott volna, ha nem mersz tesztelni csak 2 hét múlva?

A negatív nem fog átváltozni, csak azért mert te nem mersz tesztelni és pozitívat vársz, de mindegy is.

2019. okt. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aztaaa ha nem mondod nem tudom . Azt hittem akkor pozitív lesz. Nagyon vicces vagy . Nem kívánom hogy ezen menj keresztül .
2019. okt. 24. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!