Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a műtét miatt lehet vagy...

Ez a műtét miatt lehet vagy lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Fél éve volt egy műttétem (beteg volt a baba) erről nem szeretnék ízélkezést, így is nehéz.

Azóta rendszeresen előbb jött meg 2-5 nappal(előtte mindíg 28 napos voltt, a lányom után is)

A szeptemberim is előbb jött meg, 3 napig tartott utánna egy hetet barnáztam.(eddig ilyenem soha nem volt mimdíg 5nap volt de sose barnáztam)

Az októberim, 1nappal előtte leszakadt a derekam, és nagyon görcsöltem.aznap semmi, másnap leszakadna derekam és megjött 2napig volt meg utanna 2napja semmi

Az orvosomhoz legkorábban jövőhéten tudok elmenni, mert itt csak 2x rendel egy héten és nem lesz kire bizzam a lányomat.


2019. okt. 21. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, elvileg felboríthatta a hormonháztartásodat a műtét, de nekem már elég réginek tűnik ahhoz, hogy ez legyen az oka, én gyanakodnék, hogy baba lehet, de persze semmi sem biztos. Szerintem mielőtt orvoshoz mész, vegyél egy tesztet, úgyis az lesz az első kérdése, hogy az mit mondott. Majd írd meg, mi volt, szorítok!
2019. okt. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!