Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam tesztet aznap este...

Csinaltam tesztet aznap este amikor megjott de negativ volt. Szerintetek folosleges csinaljak meg egy tesztet? Lehetek terhes? Orvoshoz jovoheten megyek.

Figyelt kérdés
A menstruaciom megjott, viszont elotte minden terhessegre utalo jelem megvolt illetve par meg mindig megvan. A mentruaciom eleg furan jelentkezett, nekem altalaban 5-6 napig tart, bo verzessel most viszont barnas folyassal jelentkezett,2 es fel napig tartott es keves is volt.

2019. okt. 22. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Az tökmindegy, vér-vér. Nem vagy terhes.
2019. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Volt vérzés és a teszt is negatív lett. Szerintem egyértelmű. Amúgy milyen terhességre utaló jelekre gondolsz?
2019. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hanyinger, suru vizelesi inger, mintha fel lennek fazva..mellfajdalom, illetve megnagyobbodas, viszketes..fejfajas, es jobb oldalt szur a petefeszkem. Ezek meg is maradtak.. azert furcsaltam ahogy megjott most, mert nekem altalaban nagyon faj a hasam a menstruacio alatt es jo sok verzesem is szokott lenni, most meg szinte semmi.
2019. okt. 22. 12:42
 4/15 anonim ***** válasza:
99%

A hányinger meg ezek később jelentkeznek terhesség során, a többi meg mind premens tünet.

Nem vagy terhes.

2019. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A terhességre utaló első jelek a menstruáció kimaradása és a pozitív teszt. Neked egyik sincs, vagyis nem vagy terhes.
2019. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2019. okt. 22. 12:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2019. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerettem volna ha igen, de azert csinalok egy tesztet a biztonsag kedveert, furcsa volt nekem ez a menstruaciom..lehet mas oka neki, ezert megyek majd orvos. de koszonom a valaszokat
2019. okt. 22. 15:41
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Nos, csináltál azóta még tesztet, vagy miért emelted ki a kérdést?

Én nem tudom miért jöttek itt ilyen egyértelmű válaszok mikor hallani lehet olyanról, hogy jelentkezik vérzés terhesen is. Pont ez a kevés arra utal, hogy ez nem volt normál menzesz.

2019. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9: mondjuk mert negatív a teszt.


-.-

2019. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!