Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan teherbeeses?

Missed ab utan teherbeeses?

Figyelt kérdés
Missed ab utan vagyok,hetfon lesz 5 hete h mutottek. Rlso mensim megjott. Kovetkezo peteeresnel probalkozasrol mi a velemenyetek? Kontrollon minden rendben volt,ket hete voltam. Lelkileg ugy erzem felkeszultem ra.😊

2019. okt. 22. 21:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hanyadik honapban sikerult a baba missed ab utan?
2019. okt. 22. 21:53
 2/14 AkireM ***** válasza:

Szia! Nekemis pont 5-6 hete volt a mutetem es most jott meg azota... a doki aztmondta nyugodtan probalkozzunk, en most vettem lh tesztet is , meg sosem probaltam :) te hanyadik ciklus napin jarsz? :)

Izguljunk egyutt :)

2019. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Missed ab után egy menstruációt vártunk és egyből összejött,most viszont azon izgulok, hogy megmarad e a baba vagy sem mert barnázok elmúlik..vérzek elmúlik ez így megy az 5. Héttől és ki vagyok. Most járunk a 7.héten

Progeszteron pótlás meg van, magnézium sok pihenés mégsem múlik el, a dokik sem tudják mitől van pedig szerintem már az összes nőgyógyász látott a kórházban mert 3naponta ott vagyok remegve, hogy mi történik..

2019. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ma jarok a 2. ciklus napon. 30napra jott meg, szerintem ez egesz jo. Kedves elso, ti mar probalkoztok majd? Masodik,nagyon szurkolok,remelem nem lesz semmi baj. Elso terhessegnel is barnaztal?
2019. okt. 23. 14:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Van már egy 2,5 éves kisfiam vele az égvilágon semmi gebasz nem volt. Az előző terhességemnél sem ahol missed ab lett a vége csak nem lett sajna szívhang. Sokszor gondolok arra, hogy lehet még nem volt kész a méhem egy újabb terhességre:( bár az orvosom kontrollon megnyugtatott és szabad utat adott. Bízok és remélek <3

Nektek is sok sikert kívánok! :)

2019. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok vetélés után (műszeres befejezés), 3 napja jött meg először azóta... Mi próbálkozni fogunk, ha elmúlik, bár a férjem félt, nehogy gond legyen :)
2019. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolso, kovi peteeresnel akkor mar probalkoztok is?
2019. okt. 24. 10:45
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, igen, bár én peteérést nem nézek LH teszttel, sem görbével, csak mezei megérzéssel :D
2019. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En is erzem az alhasi szurkalast ilyenkor,en sem hogorbezek vagy tesztezek😊
2019. okt. 24. 14:23
 10/14 anonim ***** válasza:
(megint az utolsó vagyok :D) én a folyásomat figyelem, ill. egy appba jegyzetelem a dolgokat, az tippel, mikor lehet ovum, szóval ezzel kombinálok :D remélem, lesz peteérésem rendesen ebben a ciklusban (is)...
2019. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!