Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Szeptember 25. en...

Melissza1208 kérdése:

Lehet baba? Szeptember 25. en voltunk együtt a párommal, és hát nem védekezünk. De ugyan úgy megjött a havim (10. 01-10. 05).

Figyelt kérdés
Menstruáció után 2 napig barnás folyás. Viszont ez után kezdett jönni a hányinger/hányás több napon keresztül.Különféle ételek után vagy előtt .. A melleim nagyon fájnak,feszűlnek... Érzem magamon mint ha felszedtem volna pár kilót :/ Vasárnap délután negatív teszt...Szerintetek ??

#terhesség #Lehet baba ?
2019. okt. 24. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mivel nem védekeztetek persze hogy lehet.
2019. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál. Negatív a teszt. Nem vagy terhes.
2019. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tudom, mi ez az új hóbort, hogy negatív teszttel a kezükben egyesek azt hiszik, terhesek.
2019. okt. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert ők érzik... :D

Csak én se értem ha ennyire 6.érzékük van akkor minek tesztelnek.

2019. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Baratnomnek meg az volt a hobortja hogy negatív teszt nem terhes ok.

Meg egy teszt nem terhes ok.

Tünetek csak nem múltak és már 9hetes volt.

2.gyerkocnel 11hetes!

Biztos vagyok benne mert mindennap találkoztunk egymás mellett laktunk a tesztet volt hogy én vittem haza neki!

Menj orvoshoz, az a biztos!

2019. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki végig menstruàlja a terhességét is... Aki nem védekezik szàmoljon azzal hogy 50-50
2019. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!