Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Médi lab szerintem halvány...

Dzsenike94 kérdése:

Médi lab szerintem halvány pozitív első vizeletből! Predicroral 2. vizeletből negatív! Szerintetek? 4nappal mensi előtt?!

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 10:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Van keped rola? A medi lab pedig 25os teszt en ugy tudom. A predicator meg 12es.
2019. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg kimarad. Addig hova sietsz?
2019. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ez lett első vizeletből!


[link]

2019. okt. 25. 10:17
 4/22 A kérdező kommentje:
2019. okt. 25. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak piszkálni, se a többieket, de nem értem miért korábban tesztelsz/teszteltek. Mikor elmarad akkor kell, vagy utána pár nappal.
2019. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert sok a tünetem, hamarabb lehetett az ovum! A képen ti mit láttok!
2019. okt. 25. 10:41
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

A kimaradt menzesz előtt a tünetek egyformák a premens tünetekkel. Az első terhestünet ha kimarad.

Ezek a 6 nappal előtte tesztek arra jók hogy a türelmetlen nők költsék a pénzt.

2019. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Jó ok. De korai tünetek nincsenek. Nekem mikor nem jött meg, utána 5 nappal később voltak furcsa érzeseim. Menj dokihoz ha rosszul vagy. A második negatív. Az első halvàny p.
2019. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Szürkének látom a második csíkot.


Amúgy pedig van tünet kimaradt mensi előtt is... ahogy van aki hány van aki nem terhesség alatt.... nekem 6 nappal hamarabb egyértelmű jelei voltak, 5 nappal mensi előtt szédültem, émelyegtem ami kitartott félidőig és halvány pozi lett a tesztem, ovum is időben volt, soha nem szédülzem vagy émelyegtem pms tünetként. Azért mert az átlagnak a tesztek is csak kimaradt mensi után lesznek pozik, és sokaknak a kimaradt mensi az első tünet, az nem jelenzi azt, hogy ez mindig mindenkinél így van. Van akinél gyorsabban emelkedik a hcg, van aki érzékenyebb a hormonális változásokra. Egy dolog igaz, ha tünet van terhesség miatt akkor a trszt is pozitív, mert hcg rohamos emelkedése okozza a tüneteket meg a progeszteron emelkedés.


Bocsi nem okoskodni akarok, de erős kijelentés a nincsenek tünetek mensi elmaradás előtt.

2019. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ahogy végig ért rajta a pisi már ott is volt rózsaszín 2 csik ! Nem kellet dorgálni! Szemmel látható csak halvány!
2019. okt. 25. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!